VĒTRA — RUDENS STARTI 2023
Starts: 25.11.2023 09:40:00  |  Pieteikšanās līdz: 23.11.2023 23:59:59
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·Medaļas·
Rezultāti distancēs:
Rezultāts distancē 25m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
18P, 1C TOMASS ZIEDONIS 2015 Krauls-25m (V-3.gr) SK GAUJA 00:00:18;72 00:00:00;00 1
9P, 1C TOMASS ZIEDONIS 2015 Mugura-25m (V-3.gr) SK GAUJA 00:00:21;78 00:00:02;60 2
18P, 3C JAROSLAVS ŠUKINS 2015 Krauls-25m (V-3.gr) Vētra 00:00:22;25 00:00:03;53 3
5P, 4C VLADA KORJATOVA 2015 Mugura-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:24;44 00:00:05;72 4
9P, 3C JAROSLAVS ŠUKINS 2015 Mugura-25m (V-3.gr) Vētra 00:00:24;72 00:00:05;00 5
14P, 4C VLADA KORJATOVA 2015 Krauls-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:24;90 00:00:05;18 6
12P, 2C MARTA LUBGĀNE 2016 Krauls-25m (S-2.gr) SK GAUJA 00:00:25;54 00:00:06;82 7
17P, 1C KIRILL KOŽEMJAKIN 2016 Krauls-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:27;14 00:00:08;42 8
3P, 2C MARTA LUBGĀNE 2016 Mugura-25m (S-2.gr) SK GAUJA 00:00:27;88 00:00:08;16 9
6P, 2C ARINA FIRSOVA 2015 Mugura-25m (S-3.gr) SK GAUJA 00:00:28;54 00:00:09;82 10
6P, 3C EVELINA GRIBUSTE 2015 Mugura-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:28;62 00:00:09;90 11
15P, 2C ARINA FIRSOVA 2015 Krauls-25m (S-3.gr) SK GAUJA 00:00:28;70 00:00:09;98 12
8P, 2C MIHAILS DERIKTORENKO 2016 Mugura-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:29;10 00:00:10;38 13
8P, 1C KIRILL KOŽEMJAKIN 2016 Mugura-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:29;34 00:00:10;62 14
11P, 2C MADE NEIMANE 2017 Krauls-25m (S-1.gr) SK GAUJA 00:00:29;54 00:00:10;82 15
5P, 2C ARĪNA MARIMONOVA 2015 Mugura-25m (S-3.gr) PK Ogre 00:00:29;69 00:00:10;97 16
3P, 1C ELIZA ANCVERE 2016 Mugura-25m (S-2.gr) Vētra 00:00:30;50 00:00:11;78 17
14P, 3C ALINA KORŽAVINA 2015 Krauls-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:31;23 00:00:12;51 18
15P, 3C EVELINA GRIBUSTE 2015 Krauls-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:31;37 00:00:12;65 19
13P, 3C TIJA BRAUNA 2016 Krauls-25m (S-2.gr) PK Ogre 00:00:31;48 00:00:12;76 20
14P, 2C ARĪNA MARIMONOVA 2015 Krauls-25m (S-3.gr) PK Ogre 00:00:31;50 00:00:12;78 21
5P, 1C LORETE ŠMITE 2015 Mugura-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:31;50 00:00:12;78 21
6P, 1C POĻINA MARIMONOVA 2015 Mugura-25m (S-3.gr) PK Ogre 00:00:31;58 00:00:12;86 23
2P, 2C MADE NEIMANE 2017 Mugura-25m (S-1.gr) SK GAUJA 00:00:32;13 00:00:13;41 24
17P, 2C MIHAILS DERIKTORENKO 2016 Krauls-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:32;29 00:00:13;57 25
14P, 1C LORETE ŠMITE 2015 Krauls-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:32;66 00:00:13;94 26
12P, 1C ELIZA ANCVERE 2016 Krauls-25m (S-2.gr) Vētra 00:00:32;67 00:00:13;95 27
1P, 2C ENIJA BEATRISE NEIBERGA 2017 Mugura-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:32;69 00:00:13;97 28
3P, 3C MILANA REVA 2016 Mugura-25m (S-2.gr) Vētra 00:00:33;68 00:00:14;96 29
13P, 2C LĪVA CVETKOVA 2016 Krauls-25m (S-2.gr) PK Ogre 00:00:33;94 00:00:14;22 30
7P, 2C ALEKSEJS ARŽAŅŅIKOVS 2017 Mugura-25m (V-1.gr) SK GAUJA 00:00:34;16 00:00:15;44 31
4P, 2C LĪVA CVETKOVA 2016 Mugura-25m (S-2.gr) PK Ogre 00:00:34;53 00:00:15;81 32
5P, 3C ALINA KORŽAVINA 2015 Mugura-25m (S-3.gr) Vētra 00:00:34;90 00:00:15;18 33
8P, 3C MARKS ŽULEV 2016 Mugura-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:35;12 00:00:16;40 34
16P, 2C ALEKSEJS ARŽAŅŅIKOVS 2017 Krauls-25m (V-1.gr) SK GAUJA 00:00:35;22 00:00:16;50 35
10P, 2C ENIJA BEATRISE NEIBERGA 2017 Krauls-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:35;35 00:00:16;63 36
7P, 3C RIČARDS-JANIS OZOLS 2017 Mugura-25m (V-1.gr) Vētra 00:00:35;60 00:00:16;88 37
4P, 3C TIJA BRAUNA 2016 Mugura-25m (S-2.gr) PK Ogre 00:00:35;60 00:00:16;88 37
1P, 3C DITA ŠTEINKOPFA 2017 Mugura-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:35;76 00:00:16;40 39
15P, 1C POĻINA MARIMONOVA 2015 Krauls-25m (S-3.gr) PK Ogre 00:00:35;81 00:00:16;90 40
12P, 3C MILANA REVA 2016 Krauls-25m (S-2.gr) Vētra 00:00:36;60 00:00:17;88 41
17P, 3C MARKS ŽULEV 2016 Krauls-25m (V-2.gr) Vētra 00:00:38;12 00:00:19;40 42
11P, 3C ENIJA BRAUNA 2018 Krauls-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:38;52 00:00:19;80 43
2P, 3C ENIJA BRAUNA 2018 Mugura-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:39;98 00:00:20;26 44
16P, 1C JEGORS ASKEROVS 2017 Krauls-25m (V-1.gr) SK GAUJA 00:00:40;44 00:00:21;72 45
10P, 3C DITA ŠTEINKOPFA 2017 Krauls-25m (S-1.gr) PK Ogre 00:00:40;50 00:00:21;78 46
16P, 3C RIČARDS-JANIS OZOLS 2017 Krauls-25m (V-1.gr) Vētra 00:00:42;48 00:00:23;76 47
7P, 1C JEGORS ASKEROVS 2017 Mugura-25m (V-1.gr) SK GAUJA 00:00:44;28 00:00:25;56 48
1P, 1C AMELIJA SPALVE 2017 Mugura-25m (S-1.gr) Vētra 00:00:48;56 00:00:29;84 49
10P, 1C AMELIJA SPALVE 2017 Krauls-25m (S-1.gr) Vētra 00:00:54;50 00:00:35;78 50
 
Rezultāts distancē 50m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
50P, 4C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Krauls-50m (V-7.gr) SST 00:00:28;84 00:00:00;00 1
50P, 3C RIČARDS BRENČS 2007 Krauls-50m (V-7.gr) SST 00:00:29;43 00:00:00;59 2
50P, 1C KRISTIANS ŠVEC 2007 Krauls-50m (V-7.gr) Vētra 00:00:30;31 00:00:01;47 3
47P, 1C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:31;48 00:00:02;64 4
45P, 4C JEGORS VILIMS 2011 Krauls-50m (V-5.gr) SST 00:00:32;87 00:00:03;30 5
50P, 2C DANS PERKONS 2008 Krauls-50m (V-7.gr) Vētra 00:00:33;10 00:00:04;26 6
47P, 3C GUSTS PĒTERSONS 2009 Krauls-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:33;82 00:00:04;98 7
34P, 3C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Mugura-50m (V-7.gr) SST 00:00:33;98 00:00:04;14 8
40P, 1C BEATRISE LEJA 2010 Krauls-50m (S-6.gr) Vētra 00:00:34;50 00:00:05;66 9
67P, 1C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Tauriņstils-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:34;71 00:00:05;87 10
46P, 2C EDUARDS LEBEDEVS 2009 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:34;96 00:00:05;12 11
38P, 2C EVA ZARIŅA 2012 Krauls-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:35;22 00:00:06;38 12
39P, 1C OKSANA STARČENKOVA 2011 Krauls-50m (S-5.gr) SST 00:00:35;85 00:00:06;10 13
30P, 2C EDUARDS LEBEDEVS 2009 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:36;10 00:00:07;26 14
40P, 3C ANNA LEIBUS 2010 Krauls-50m (S-6.gr) SST 00:00:36;12 00:00:07;28 15
48P, 3C NIKITA BIBIČEVS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:36;56 00:00:07;72 16
35P, 2C LEINA ŠTEINKOPFA 2013 Krauls-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:36;59 00:00:07;75 17
29P, 3C JEGORS VILIMS 2011 Mugura-50m (V-5.gr) SST 00:00:36;68 00:00:07;84 18
47P, 2C ARTURS RIMONTS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) SST 00:00:36;78 00:00:07;94 19
46P, 4C DAVIDS BROKS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:36;94 00:00:07;10 20
36P, 2C LAURA DREIMANE 2013 Krauls-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:36;96 00:00:07;12 21
45P, 3C EGORS HUSNUDINOVS 2012 Krauls-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:37;21 00:00:08;37 22
34P, 2C KRISTIANS ŠVEC 2007 Mugura-50m (V-7.gr) Vētra 00:00:37;25 00:00:08;41 23
48P, 1C TIMURS TIHONOVS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:37;44 00:00:08;60 24
40P, 2C EVELĪNA VINJUKOVA 2009 Krauls-50m (S-6.gr) PK Ogre 00:00:37;50 00:00:08;66 25
46P, 1C NIKITA KOSTJUKS 2009 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:37;59 00:00:08;75 26
38P, 4C GLORIJA VEIPA 2011 Krauls-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:37;62 00:00:08;78 27
41P, 3C MARKS LARIONOVS 2013 Krauls-50m (V-4.gr) SK GAUJA 00:00:37;68 00:00:08;84 28
40P, 4C STEFĀNIJA SUBBOTINA 2010 Krauls-50m (S-6.gr) SK GAUJA 00:00:37;80 00:00:08;96 29
48P, 2C ROBERTS STRODS 2009 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:37;90 00:00:08;60 30
31P, 1C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:38;16 00:00:09;32 31
22P, 2C EVA ZARIŅA 2012 Mugura-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:38;34 00:00:09;50 32
44P, 1C LEO CARS 2011 Krauls-50m (V-5.gr) SK GAUJA 00:00:38;37 00:00:09;53 33
35P, 1C SONORA VERDENHOFA 2014 Krauls-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:38;64 00:00:09;80 34
45P, 2C JĒKABS KRAUKLIS 2012 Krauls-50m (V-5.gr) PK Ogre 00:00:38;75 00:00:09;91 35
36P, 3C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 Krauls-50m (S-4.gr) SST 00:00:38;79 00:00:09;95 36
41P, 4C EDIJS TOŠENS 2013 Krauls-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:39;69 00:00:10;85 37
68P, 2C RIČARDS BRENČS 2007 Tauriņstils-50m (V-7.gr) SST 00:00:39;74 00:00:10;90 38
60P, 3C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Brass-50m (V-7.gr) SST 00:00:39;82 00:00:10;98 39
66P, 3C JEGORS VILIMS 2011 Tauriņstils-50m (V-5.gr) SST 00:00:39;96 00:00:10;12 40
38P, 1C MĒTRA JAŠČENOKA 2012 Krauls-50m (S-5.gr) SK GAUJA 00:00:40;10 00:00:11;26 41
35P, 4C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 Krauls-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:40;34 00:00:11;50 42
68P, 3C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Tauriņstils-50m (V-7.gr) SST 00:00:40;37 00:00:11;53 43
42P, 4C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:40;47 00:00:11;63 44
32P, 1C TIMURS TIHONOVS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:40;47 00:00:11;63 44
36P, 1C VALĒRIJA BELOUSA 2014 Krauls-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:40;62 00:00:11;78 46
39P, 3C LEONORA NORKARKLE 2011 Krauls-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:40;80 00:00:11;96 47
24P, 3C ANNA LEIBUS 2010 Mugura-50m (S-6.gr) SST 00:00:40;91 00:00:11;70 48
63P, 2C EVA ZARIŅA 2012 Tauriņstils-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:41;15 00:00:12;31 49
31P, 2C ARTURS RIMONTS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) SST 00:00:41;16 00:00:12;32 50
29P, 2C EGORS HUSNUDINOVS 2012 Mugura-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:41;31 00:00:12;47 51
38P, 3C EMĪLIJA PRIEDESLAIPA 2012 Krauls-50m (S-5.gr) Vētra 00:00:41;50 00:00:12;66 52
49P, 2C VADIMS IŅUTINS 2009 Krauls-50m (V-6.gr) SK GAUJA 00:00:41;53 00:00:12;69 53
58P, 1C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Brass-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:41;71 00:00:12;87 54
20P, 1C LAURA DREIMANE 2013 Mugura-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:41;84 00:00:12;00 55
30P, 1C NIKITA KOSTJUKS 2009 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:41;94 00:00:12;10 56
67P, 2C GUSTS PĒTERSONS 2009 Tauriņstils-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:42;10 00:00:13;26 57
28P, 1C LEO CARS 2011 Mugura-50m (V-5.gr) SK GAUJA 00:00:42;25 00:00:13;41 58
49P, 3C ROBERTS MAKŠANOVS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:42;27 00:00:13;43 59
58P, 2C ARTURS RIMONTS 2010 Brass-50m (V-6.gr) SST 00:00:42;38 00:00:13;54 60
24P, 1C BEATRISE LEJA 2010 Mugura-50m (S-6.gr) Vētra 00:00:42;47 00:00:13;63 61
42P, 1C OLIVERS LOČMELIS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:42;50 00:00:13;66 62
24P, 4C STEFĀNIJA SUBBOTINA 2010 Mugura-50m (S-6.gr) SK GAUJA 00:00:42;67 00:00:13;83 63
39P, 4C VIKTORIJA ANNA GAVRILOVA 2011 Krauls-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:42;68 00:00:13;84 64
31P, 3C GUSTS PĒTERSONS 2009 Mugura-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:42;83 00:00:13;99 65
44P, 3C NIKITA MIROŠINS 2012 Krauls-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:42;98 00:00:13;14 66
20P, 2C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 Mugura-50m (S-4.gr) SST 00:00:43;10 00:00:14;26 67
62P, 1C LAURA DREIMANE 2013 Tauriņstils-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:43;25 00:00:14;41 68
43P, 1C VALTS ZVIRGZDIŅŠ 2013 Krauls-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:43;34 00:00:14;50 69
63P, 4C OKSANA STARČENKOVA 2011 Tauriņstils-50m (S-5.gr) SST 00:00:43;38 00:00:14;54 70
28P, 3C NIKITA MIROŠINS 2012 Mugura-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:43;48 00:00:14;64 71
42P, 2C RUDOLFS LIBERTS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:43;71 00:00:14;87 72
32P, 2C ROBERTS STRODS 2009 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:44;10 00:00:15;26 73
30P, 3C ROBERTS KRŪKLIS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:44;16 00:00:15;32 74
30P, 4C DAVIDS BROKS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:44;50 00:00:15;66 75
22P, 3C EMĪLIJA PRIEDESLAIPA 2012 Mugura-50m (S-5.gr) Vētra 00:00:44;84 00:00:15;00 76
19P, 1C SONORA VERDENHOFA 2014 Mugura-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:44;96 00:00:15;12 77
37P, 3C JELIZAVETA KARAMANOVA 2013 Krauls-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:45;10 00:00:16;26 78
25P, 3C MARKS LARIONOVS 2013 Mugura-50m (V-4.gr) SK GAUJA 00:00:45;23 00:00:16;39 79
33P, 2C VADIMS IŅUTINS 2009 Mugura-50m (V-6.gr) SK GAUJA 00:00:45;24 00:00:16;40 80
22P, 4C OKSANA STARČENKOVA 2011 Mugura-50m (S-5.gr) SST 00:00:45;37 00:00:16;53 81
63P, 3C GLORIJA VEIPA 2011 Tauriņstils-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:45;59 00:00:16;75 82
23P, 3C VIKTORIJA ANNA GAVRILOVA 2011 Mugura-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:45;63 00:00:16;79 83
26P, 4C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:45;91 00:00:16;70 84
58P, 3C GUSTS PĒTERSONS 2009 Brass-50m (V-6.gr) PK Ogre 00:00:46;28 00:00:17;44 85
47P, 4C ŽANS GOLUBEVS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) SST 00:00:46;35 00:00:17;51 86
24P, 2C EVELĪNA VINJUKOVA 2009 Mugura-50m (S-6.gr) PK Ogre 00:00:46;49 00:00:17;65 87
64P, 2C ANNA LEIBUS 2010 Tauriņstils-50m (S-6.gr) SST 00:00:46;50 00:00:17;66 88
19P, 3C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 Mugura-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:46;52 00:00:17;68 89
60P, 2C DANS PERKONS 2008 Brass-50m (V-7.gr) Vētra 00:00:47;12 00:00:18;28 90
26P, 1C OLIVERS LOČMELIS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:47;25 00:00:18;41 91
62P, 2C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 Tauriņstils-50m (S-4.gr) SST 00:00:47;31 00:00:18;47 92
27P, 1C VALTS ZVIRGZDIŅŠ 2013 Mugura-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:47;33 00:00:18;49 93
26P, 2C RUDOLFS LIBERTS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:47;56 00:00:18;72 94
64P, 3C STEFĀNIJA SUBBOTINA 2010 Tauriņstils-50m (S-6.gr) SK GAUJA 00:00:47;57 00:00:18;73 95
54P, 2C OKSANA STARČENKOVA 2011 Brass-50m (S-5.gr) SST 00:00:47;66 00:00:18;82 96
36P, 4C DŽEMMA STAROVOITOVA 2014 Krauls-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:48;10 00:00:19;26 97
21P, 3C JELIZAVETA KARAMANOVA 2013 Mugura-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:48;42 00:00:19;58 98
66P, 1C LEO CARS 2011 Tauriņstils-50m (V-5.gr) SK GAUJA 00:00:48;46 00:00:19;62 99
25P, 4C EDIJS TOŠENS 2013 Mugura-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:48;60 00:00:19;76 100
41P, 1C ARTJOMS UŽINOVS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) SST 00:00:48;62 00:00:19;78 101
43P, 2C SEMJONS RIBAKS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:48;75 00:00:19;91 102
44P, 4C LEO KOSOLAPOVS 2012 Krauls-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:48;84 00:00:19;00 103
53P, 1C MĒTRA JAŠČENOKA 2012 Brass-50m (S-5.gr) SK GAUJA 00:00:48;93 00:00:19;90 104
53P, 2C EVA ZARIŅA 2012 Brass-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:49;10 00:00:20;26 105
55P, 2C ANNA LEIBUS 2010 Brass-50m (S-6.gr) SST 00:00:49;10 00:00:20;26 105
23P, 2C LEONORA NORKARKLE 2011 Mugura-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:49;37 00:00:20;53 107
27P, 2C SEMJONS RIBAKS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:49;74 00:00:20;90 108
43P, 3C ANTONS RAUDIVS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:50;10 00:00:21;26 109
65P, 2C OLIVERS LOČMELIS 2014 Tauriņstils-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:50;25 00:00:21;41 110
65P, 1C MARKS LARIONOVS 2013 Tauriņstils-50m (V-4.gr) SK GAUJA 00:00:50;28 00:00:21;44 111
66P, 2C JĒKABS KRAUKLIS 2012 Tauriņstils-50m (V-5.gr) PK Ogre 00:00:50;50 00:00:21;66 112
61P, 3C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 Tauriņstils-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:50;56 00:00:21;72 113
32P, 3C NIKITA BIBIČEVS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:50;59 00:00:21;75 114
59P, 3C VADIMS IŅUTINS 2009 Brass-50m (V-6.gr) SK GAUJA 00:00:51;46 00:00:22;62 115
39P, 2C KARLĒNA GRABOVSKA 2012 Krauls-50m (S-5.gr) SST 00:00:51;69 00:00:22;85 116
46P, 3C ROBERTS KRŪKLIS 2010 Krauls-50m (V-6.gr) Vētra 00:00:51;81 00:00:22;97 117
35P, 3C BOGDANA POLUĻAŠINA 2013 Krauls-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:51;85 00:00:22;10 118
19P, 4C VALĒRIJA BELOUSA 2014 Mugura-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:51;97 00:00:22;13 119
56P, 2C MARKS LARIONOVS 2013 Brass-50m (V-4.gr) SK GAUJA 00:00:52;10 00:00:23;26 120
63P, 1C MĒTRA JAŠČENOKA 2012 Tauriņstils-50m (S-5.gr) SK GAUJA 00:00:52;27 00:00:23;43 121
57P, 2C JĒKABS KRAUKLIS 2012 Brass-50m (V-5.gr) PK Ogre 00:00:52;28 00:00:23;44 122
27P, 3C ANTONS RAUDIVS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:52;34 00:00:23;50 123
44P, 2C RIČARDS KRŪKLIS 2012 Krauls-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:52;40 00:00:23;56 124
65P, 3C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 Tauriņstils-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:52;41 00:00:23;57 125
20P, 3C DŽEMMA STAROVOITOVA 2014 Mugura-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:52;43 00:00:23;59 126
51P, 2C LEINA ŠTEINKOPFA 2013 Brass-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:52;56 00:00:23;72 127
61P, 1C SONORA VERDENHOFA 2014 Tauriņstils-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:52;65 00:00:23;81 128
25P, 2C TIMUR ALEKSEEVS 2013 Mugura-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:52;68 00:00:23;84 129
53P, 3C GLORIJA VEIPA 2011 Brass-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:52;92 00:00:23;80 130
41P, 2C TIMUR ALEKSEEVS 2013 Krauls-50m (V-4.gr) Vētra 00:00:53;12 00:00:24;28 131
57P, 3C NIKITA MIROŠINS 2012 Brass-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:53;34 00:00:24;50 132
55P, 3C STEFĀNIJA SUBBOTINA 2010 Brass-50m (S-6.gr) SK GAUJA 00:00:53;39 00:00:24;55 133
61P, 2C LEINA ŠTEINKOPFA 2013 Tauriņstils-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:53;44 00:00:24;60 134
52P, 2C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 Brass-50m (S-4.gr) SST 00:00:53;66 00:00:24;82 135
51P, 1C SONORA VERDENHOFA 2014 Brass-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:53;78 00:00:24;94 136
56P, 3C EDIJS TOŠENS 2013 Brass-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:53;81 00:00:24;97 137
67P, 3C VADIMS IŅUTINS 2009 Tauriņstils-50m (V-6.gr) SK GAUJA 00:00:54;59 00:00:25;75 138
43P, 4C HOGO GVIDO GRAUDIŅŠ 2014 Krauls-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:54;81 00:00:25;97 139
54P, 3C VIKTORIJA ANNA GAVRILOVA 2011 Brass-50m (S-5.gr) PK Ogre 00:00:54;96 00:00:25;12 140
25P, 1C ARTJOMS UŽINOVS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) SST 00:00:55;59 00:00:26;75 141
61P, 4C VALĒRIJA BELOUSA 2014 Tauriņstils-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:55;69 00:00:26;85 142
28P, 2C RIČARDS KRŪKLIS 2012 Mugura-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:55;71 00:00:26;87 143
42P, 3C PAULS STAŠKEVIČS 2014 Krauls-50m (V-4.gr) SST 00:00:55;96 00:00:26;12 144
51P, 4C VALĒRIJA BELOUSA 2014 Brass-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:56;62 00:00:27;78 145
45P, 1C ANTONS VDOVIČENKO 2011 Krauls-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:56;85 00:00:27;10 146
51P, 3C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 Brass-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:56;90 00:00:27;60 147
31P, 4C ŽANS GOLUBEVS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) SST 00:00:57;44 00:00:28;60 148
56P, 1C ARTJOMS UŽINOVS 2014 Brass-50m (V-4.gr) SST 00:00:58;10 00:00:29;26 149
57P, 1C EGORS HUSNUDINOVS 2012 Brass-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:58;19 00:00:29;35 150
28P, 4C LEO KOSOLAPOVS 2012 Mugura-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:58;41 00:00:29;57 151
62P, 3C DŽEMMA STAROVOITOVA 2014 Tauriņstils-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:58;41 00:00:29;57 151
29P, 1C ANTONS VDOVIČENKO 2011 Mugura-50m (V-5.gr) Vētra 00:00:58;50 00:00:29;66 153
19P, 2C BOGDANA POLUĻAŠINA 2013 Mugura-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:00:58;56 00:00:29;72 154
62P, 4C JELIZAVETA KARAMANOVA 2013 Tauriņstils-50m (S-4.gr) SK GAUJA 00:00:58;81 00:00:29;97 155
27P, 4C HOGO GVIDO GRAUDIŅŠ 2014 Mugura-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:00:59;50 00:00:30;66 156
56P, 4C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 Brass-50m (V-4.gr) PK Ogre 00:01:01;10 00:00:32;26 157
33P, 3C ROBERTS MAKŠANOVS 2010 Mugura-50m (V-6.gr) Vētra 00:01:01;10 00:00:32;26 157
26P, 3C PAULS STAŠKEVIČS 2014 Mugura-50m (V-4.gr) SST 00:01:03;55 00:00:34;71 159
52P, 3C DŽEMMA STAROVOITOVA 2014 Brass-50m (S-4.gr) PK Ogre 00:01:05;96 00:00:36;12 160
23P, 1C KARLĒNA GRABOVSKA 2012 Mugura-50m (S-5.gr) SST 00:01:06;19 00:00:37;35 161