Ātrais delfīns — 2023
Starts: 09.12.2023 11:00:00  |  Pieteikšanās līdz: 07.12.2023 23:59:59
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·Medaļas·
Rezultāti vecumu grupās:
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (S-1.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
2P, 1C ENIJA BEATRISE NEIBERGA 2017 25m PK Ogre 00:00:31;10 00:00:00;00 1
2P, 3C ENIJA BRAUNA 2018 25m PK Ogre 00:00:35;66 00:00:04;56 2
2P, 2C DITA ŠTEINKOPFA 2017 25m PK Ogre 00:00:36;12 00:00:05;20 3
1P, 3C NORA STAROSTNIECE 2017 25m SK GAUJA 00:00:36;43 00:00:05;33 4
1P, 1C SOFIJA DERUKA 2017 25m MPS 00:00:51;10 00:00:20;00 5
1P, 4C AMĒLIJA SIDOROVA 2017 25m MPS 00:00:51;34 00:00:20;24 6
2P, 4C MADARA STRAUPE 2017 25m Vētra 00:00:52;00 00:00:20;90 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (S-2.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
3P, 2C AMĒLIJA ČUBOTARU 2016 25m PK Ogre 00:00:27;78 00:00:00;00 1
4P, 2C LĪVA CVETKOVA 2016 25m PK Ogre 00:00:30;22 00:00:02;44 2
3P, 4C ELIZE ANCVERE 2016 25m Vētra 00:00:30;69 00:00:02;91 3
3P, 1C ELIZA ŠTALE 2016 25m Vētra 00:00:31;66 00:00:03;88 4
3P, 3C MILANA REVA 2016 25m Vētra 00:00:32;10 00:00:04;32 5
4P, 3C TIJA BRAUNA 2016 25m PK Ogre 00:00:32;56 00:00:04;78 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (S-3.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
6P, 1C VLADA KORJATOVA 2015 25m Vētra 00:00:25;97 00:00:00;00 1
5P, 1C EVELINA GRIBUSTE 2015 25m Vētra 00:00:27;54 00:00:01;57 2
6P, 2C ANIKA BAHŠTEINA 2015 25m Vētra 00:00:29;22 00:00:03;25 3
5P, 3C ARĪNA MARIMONOVA 2015 25m PK Ogre 00:00:29;23 00:00:03;26 4
6P, 3C POĻINA MARIMONOVA 2015 25m PK Ogre 00:00:29;78 00:00:03;81 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (V-1.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
7P, 2C RODRIGO-JANIS OZOLS 2017 25m Vētra 00:00:40;50 00:00:00;00 1
7P, 3C GUSTAVS PODSKOČIJS 2017 25m Vētra 00:00:43;50 00:00:03;00 2
7P, 1C JEGORS ASKEROVS 2017 25m SK GAUJA 00:00:43;66 00:00:03;16 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (V-2.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
8P, 1C MEISONS BOGDANOVS 2016 25m PK Ogre 00:00:28;56 00:00:00;00 1
8P, 2C KURTS KUŠNAREVS 2016 25m SST 00:00:39;16 00:00:10;60 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-25m (V-3.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
9P, 1C TOMASS ZIEDONIS 2015 25m SK GAUJA 00:00:22;16 00:00:00;00 1
9P, 3C JAROSLAVS ŠUKINS 2015 25m Vētra 00:00:23;10 00:00:00;94 2
9P, 2C EVERTS BĒRZIŅŠ 2015 25m SST 00:00:37;10 00:00:14;94 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (S-1.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
10P, 4C ENIJA BEATRISE NEIBERGA 2017 25m PK Ogre 00:00:32;94 00:00:00;00 1
10P, 3C NORA STAROSTNIECE 2017 25m SK GAUJA 00:00:34;10 00:00:01;16 2
11P, 1C DITA ŠTEINKOPFA 2017 25m PK Ogre 00:00:34;64 00:00:01;70 3
11P, 2C ENIJA BRAUNA 2018 25m PK Ogre 00:00:37;15 00:00:04;21 4
10P, 1C SOFIJA DERUKA 2017 25m MPS 00:00:39;82 00:00:06;88 5
11P, 3C MADARA STRAUPE 2017 25m Vētra 00:00:54;34 00:00:21;40 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (S-2.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
13P, 3C TIJA BRAUNA 2016 25m PK Ogre 00:00:29;59 00:00:00;00 1
12P, 4C ELIZE ANCVERE 2016 25m Vētra 00:00:31;55 00:00:01;96 2
13P, 2C LĪVA CVETKOVA 2016 25m PK Ogre 00:00:31;75 00:00:02;16 3
12P, 2C AMĒLIJA ČUBOTARU 2016 25m PK Ogre 00:00:33;28 00:00:03;69 4
12P, 3C MILANA REVA 2016 25m Vētra 00:00:36;85 00:00:07;26 5
12P, 1C ELIZA ŠTALE 2016 25m Vētra 00:00:38;22 00:00:08;63 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (S-3.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
15P, 1C VLADA KORJATOVA 2015 25m Vētra 00:00:24;25 00:00:00;00 1
15P, 2C ANIKA BAHŠTEINA 2015 25m Vētra 00:00:27;67 00:00:03;42 2
14P, 1C EVELINA GRIBUSTE 2015 25m Vētra 00:00:28;85 00:00:04;60 3
15P, 3C POĻINA MARIMONOVA 2015 25m PK Ogre 00:00:29;47 00:00:05;22 4
14P, 3C ARĪNA MARIMONOVA 2015 25m PK Ogre 00:00:31;15 00:00:06;90 5
14P, 4C ALISA GERMANOVIČ 2015 25m Vētra 00:00:31;28 00:00:07;30 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (V-1.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
16P, 3C GUSTAVS PODSKOČIJS 2017 25m Vētra 00:00:39;58 00:00:00;00 1
16P, 1C JEGORS ASKEROVS 2017 25m SK GAUJA 00:00:40;41 00:00:00;83 2
16P, 2C RODRIGO-JANIS OZOLS 2017 25m Vētra 00:00:44;99 00:00:05;41 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (V-2.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
17P, 1C MEISONS BOGDANOVS 2016 25m PK Ogre 00:00:28;23 00:00:00;00 1
17P, 2C KURTS KUŠNAREVS 2016 25m SST 00:00:55;22 00:00:26;99 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-25m (V-3.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
18P, 1C TOMASS ZIEDONIS 2015 25m SK GAUJA 00:00:18;63 00:00:00;00 1
18P, 3C JAROSLAVS ŠUKINS 2015 25m Vētra 00:00:20;37 00:00:01;74 2
18P, 2C EVERTS BĒRZIŅŠ 2015 25m SST 00:00:33;59 00:00:14;96 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (S-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
20P, 3C GABRIELA ZAMBERGA 2014 50m ĶNSS 00:00:40;84 00:00:00;00 1
20P, 1C LAIMA PŪRIŅA 2013 50m ĶNSS 00:00:42;28 00:00:01;44 2
20P, 2C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 50m SST 00:00:42;30 00:00:01;46 3
19P, 2C ALISIJA LIPSKA 2013 50m SST 00:00:57;50 00:00:16;66 4
19P, 3C MARJANA BELUGA 2014 50m Vētra 00:00:58;00 00:00:17;16 5
19P, 1C BOGDANA POLUĻAŠINA 2013 50m PK Ogre 00:01:00;19 00:00:19;35 6
19P, 4C VIKTORIJA PAŠKEVIČA 2014 50m PK Ogre 00:01:00;90 00:00:20;60 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (S-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
21P, 2C ANNIJA DAINE 2011 50m ĶNSS 00:00:41;38 00:00:00;00 1
21P, 1C LINDA VALDENA 2011 50m ĶNSS 00:00:43;13 00:00:01;75 2
21P, 3C HANNA MARIJA GEDUŠEVA 2011 50m ĶNSS 00:00:45;00 00:00:03;62 3
21P, 4C EMILIJA PRIEDESLAIPA 2012 50m Vētra 00:00:45;96 00:00:04;58 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (S-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
22P, 3C NORA BEMBERE 2009 50m SK GAUJA 00:00:38;69 00:00:00;00 1
23P, 3C ANNA LEIBUS 2010 50m SST 00:00:40;15 00:00:01;46 2
22P, 1C BEATRISE LEJA 2010 50m Vētra 00:00:41;10 00:00:02;41 3
22P, 2C STEFANIJA SUBBOTINA 2010 50m SK GAUJA 00:00:42;41 00:00:03;72 4
23P, 2C EVELĪNA VINJUKOVA 2009 50m PK Ogre 00:00:47;31 00:00:08;62 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
24P, 4C MARKS LARIONOVS 2013 50m SK GAUJA 00:00:43;56 00:00:00;00 1
25P, 4C MARKUSS ZĀLĪTIS 2013 50m ĶNSS 00:00:45;40 00:00:01;84 2
25P, 1C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 50m PK Ogre 00:00:46;18 00:00:02;62 3
25P, 3C KRISTOFERS VIGULIS 2013 50m ĶNSS 00:00:46;28 00:00:02;72 4
25P, 2C ROMANS BELUGA 2014 50m Vētra 00:00:50;91 00:00:07;35 5
24P, 3C TIMUR ALEKSEEVS 2013 50m Vētra 00:00:51;46 00:00:07;90 6
24P, 2C HUGO GVIDO GRAUDIŅŠ 2014 50m PK Ogre 00:00:59;47 00:00:15;91 7
24P, 1C MARKUSS ROŽULEJS 2014 50m Vētra 00:01:06;19 00:00:22;63 8
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
26P, 3C LEO KOSOLAPOVS 2012 50m Vētra 00:00:51;75 00:00:00;00 1
26P, 1C GUSTAVS HERINGS 2011 50m SST 00:00:56;30 00:00:04;55 2
26P, 2C EMILS BĒRZIŅŠ 2012 50m SST 00:01:10;41 00:00:18;66 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
28P, 2C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:37;56 00:00:00;00 1
28P, 3C TOMASS VEINJERVS 2010 50m SST 00:00:39;40 00:00:01;84 2
27P, 1C NIKITA KOSTJUKS 2009 50m Vētra 00:00:39;71 00:00:02;15 3
27P, 4C MIROSLAVS GORKIJS 2010 50m ĶNSS 00:00:41;22 00:00:03;66 4
27P, 2C ŽANS GOLUBEVS 2010 50m SST 00:00:53;67 00:00:16;11 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-7.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
30P, 2C OLEGS BOGAČENKOVS 2006 50m SST 00:00:32;16 00:00:00;00 1
29P, 2C IVANS AVENIŅŠ 2007 50m SST 00:00:33;66 00:00:01;50 2
30P, 3C RIČARDS BRENČS 2007 50m SST 00:00:34;33 00:00:02;17 3
29P, 3C ALEKSANDRS ČERNOLIHS 2008 50m SST 00:00:40;31 00:00:08;15 4
29P, 1C ALEKSANDRS ROSTOVS 2008 50m SST 00:00:48;34 00:00:16;18 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (S-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
32P, 4C GABRIELA ZAMBERGA 2014 50m ĶNSS 00:00:36;81 00:00:00;00 1
32P, 3C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 50m SST 00:00:37;55 00:00:00;74 2
31P, 3C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 50m SK GAUJA 00:00:37;94 00:00:01;13 3
32P, 2C LAIMA PŪRIŅA 2013 50m ĶNSS 00:00:38;57 00:00:01;76 4
31P, 1C BOGDANA POLUĻAŠINA 2013 50m PK Ogre 00:00:49;82 00:00:13;10 5
31P, 2C ALISIJA LIPSKA 2013 50m SST 00:00:50;14 00:00:13;33 6
32P, 1C VIKTORIJA PAŠKEVIČA 2014 50m PK Ogre 00:00:58;91 00:00:22;10 7
31P, 4C MARJANA BELUGA 2014 50m Vētra 00:01:02;46 00:00:25;65 8
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (S-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
33P, 1C LINDA VALDENA 2011 50m ĶNSS 00:00:37;15 00:00:00;00 1
33P, 3C ANNIJA DAINE 2011 50m ĶNSS 00:00:38;59 00:00:01;44 2
33P, 2C DIANA KRAMAROVA 2011 50m SST 00:00:39;23 00:00:02;80 3
34P, 2C HANNA MARIJA GEDUŠEVA 2011 50m ĶNSS 00:00:39;94 00:00:02;79 4
34P, 3C EMILIJA PRIEDESLAIPA 2012 50m Vētra 00:00:40;12 00:00:02;97 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (S-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
35P, 3C NORA BEMBERE 2009 50m SK GAUJA 00:00:34;44 00:00:00;00 1
35P, 1C BEATRISE LEJA 2010 50m Vētra 00:00:34;97 00:00:00;53 2
36P, 3C ANNA LEIBUS 2010 50m SST 00:00:35;94 00:00:01;50 3
36P, 2C EVELĪNA VINJUKOVA 2009 50m PK Ogre 00:00:36;38 00:00:01;94 4
35P, 2C STEFANIJA SUBBOTINA 2010 50m SK GAUJA 00:00:39;00 00:00:04;56 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
39P, 2C KRISTOFERS VIGULIS 2013 50m ĶNSS 00:00:38;44 00:00:00;00 1
38P, 1C MARKS LARIONOVS 2013 50m SK GAUJA 00:00:38;50 00:00:00;60 2
39P, 3C MARKUSS ZĀLĪTIS 2013 50m ĶNSS 00:00:39;87 00:00:01;43 3
38P, 2C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 50m PK Ogre 00:00:41;67 00:00:03;23 4
37P, 3C TIMUR ALEKSEEVS 2013 50m Vētra 00:00:47;81 00:00:09;37 5
38P, 3C SEMJONS RIBAKS 2014 50m Vētra 00:00:47;85 00:00:09;41 6
37P, 4C ANTON RAUDIV 2014 50m Vētra 00:00:48;19 00:00:09;75 7
38P, 4C ROMANS BELUGA 2014 50m Vētra 00:00:48;27 00:00:09;83 8
37P, 2C HUGO GVIDO GRAUDIŅŠ 2014 50m PK Ogre 00:00:54;47 00:00:16;30 9
37P, 1C MARKUSS ROŽULEJS 2014 50m Vētra 00:01:14;40 00:00:35;96 10
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
41P, 3C EGORS HUSNUDINOVS 2012 50m Vētra 00:00:37;10 00:00:00;00 1
41P, 2C GUSTAVS POLIS 2011 50m MPS 00:00:38;96 00:00:01;86 2
40P, 2C NIKITA MIROŠINS 2012 50m Vētra 00:00:42;75 00:00:05;65 3
40P, 4C LEO KOSOLAPOVS 2012 50m Vētra 00:00:48;58 00:00:11;48 4
40P, 1C GUSTAVS HERINGS 2011 50m SST 00:00:54;10 00:00:17;00 5
40P, 3C EMILS BĒRZIŅŠ 2012 50m SST 00:01:11;59 00:00:34;49 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
43P, 2C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:31;00 00:00:00;00 1
42P, 2C EDUARDS LEBEDEVS 2009 50m Vētra 00:00:32;50 00:00:01;50 2
42P, 4C MIROSLAVS GORKIJS 2010 50m ĶNSS 00:00:35;77 00:00:04;77 3
43P, 3C TOMASS VEINJERVS 2010 50m SST 00:00:36;41 00:00:05;41 4
42P, 1C NIKITA KOSTJUKS 2009 50m Vētra 00:00:37;88 00:00:06;88 5
42P, 3C ŽANS GOLUBEVS 2010 50m SST 00:00:47;30 00:00:16;30 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-7.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
44P, 2C IVANS AVENIŅŠ 2007 50m SST 00:00:27;58 00:00:00;00 1
45P, 3C RIČARDS BRENČS 2007 50m SST 00:00:29;10 00:00:01;52 2
45P, 2C OLEGS BOGAČENKOVS 2006 50m SST 00:00:29;11 00:00:01;53 3
44P, 3C ALEKSANDRS ČERNOLIHS 2008 50m SST 00:00:33;47 00:00:05;89 4
44P, 1C ALEKSANDRS ROSTOVS 2008 50m SST 00:00:39;94 00:00:12;36 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (S-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
47P, 3C GABRIELA ZAMBERGA 2014 50m ĶNSS 00:00:50;10 00:00:00;00 1
46P, 3C LAIMA PŪRIŅA 2013 50m ĶNSS 00:00:52;25 00:00:02;15 2
47P, 2C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 50m SST 00:00:54;10 00:00:04;00 3
46P, 2C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 50m SK GAUJA 00:00:57;91 00:00:07;81 4
46P, 1C ALISIJA LIPSKA 2013 50m SST 00:01:01;41 00:00:11;31 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (S-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
48P, 3C HANNA MARIJA GEDUŠEVA 2011 50m ĶNSS 00:00:46;47 00:00:00;00 1
48P, 2C DIANA KRAMAROVA 2011 50m SST 00:00:49;50 00:00:03;30 2
48P, 1C LINDA VALDENA 2011 50m ĶNSS 00:00:51;35 00:00:04;88 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (S-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
49P, 3C NORA BEMBERE 2009 50m SK GAUJA 00:00:44;78 00:00:00;00 1
49P, 4C ANNA LEIBUS 2010 50m SST 00:00:50;57 00:00:05;79 2
49P, 2C STEFANIJA SUBBOTINA 2010 50m SK GAUJA 00:00:54;81 00:00:10;30 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
50P, 1C MARKS LARIONOVS 2013 50m SK GAUJA 00:00:51;24 00:00:00;00 1
51P, 2C KRISTOFERS VIGULIS 2013 50m ĶNSS 00:00:52;10 00:00:00;86 2
51P, 3C MARKUSS ZĀLĪTIS 2013 50m ĶNSS 00:00:54;10 00:00:02;86 3
50P, 2C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 50m PK Ogre 00:00:58;50 00:00:07;26 4
50P, 3C SEMJONS RIBAKS 2014 50m Vētra 00:01:23;21 00:00:31;97 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
52P, 2C NIKITA MIROŠINS 2012 50m Vētra 00:00:54;12 00:00:00;00 1
52P, 3C EGORS HUSNUDINOVS 2012 50m Vētra 00:00:58;63 00:00:04;51 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
53P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:42;34 00:00:00;00 1
53P, 2C MIROSLAVS GORKIJS 2010 50m ĶNSS 00:00:45;33 00:00:02;99 2
53P, 4C TOMASS VEINJERVS 2010 50m SST 00:00:47;69 00:00:05;35 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-7.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
54P, 2C IVANS AVENIŅŠ 2007 50m SST 00:00:35;84 00:00:00;00 1
55P, 2C OLEGS BOGAČENKOVS 2006 50m SST 00:00:38;52 00:00:02;68 2
55P, 3C RIČARDS BRENČS 2007 50m SST 00:00:42;10 00:00:06;26 3
54P, 1C ALEKSANDRS ROSTOVS 2008 50m SST 00:00:56;32 00:00:20;48 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (S-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
56P, 4C GABRIELA ZAMBERGA 2014 50m ĶNSS 00:00:44;00 00:00:00;00 1
56P, 3C ŠARLOTE KUPREVIČA 2013 50m SST 00:00:45;00 00:00:01;00 2
56P, 2C LAIMA PŪRIŅA 2013 50m ĶNSS 00:00:46;69 00:00:02;69 3
56P, 1C VIKTORIJA MAKSIMENKO 2013 50m SK GAUJA 00:00:47;78 00:00:03;78 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (S-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
57P, 2C LINDA VALDENA 2011 50m ĶNSS 00:00:43;18 00:00:00;00 1
57P, 3C ANNIJA DAINE 2011 50m ĶNSS 00:00:49;19 00:00:06;10 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (S-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
58P, 3C NORA BEMBERE 2009 50m SK GAUJA 00:00:44;34 00:00:00;00 1
58P, 4C ANNA LEIBUS 2010 50m SST 00:00:47;10 00:00:02;76 2
58P, 2C STEFANIJA SUBBOTINA 2010 50m SK GAUJA 00:00:48;52 00:00:04;18 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (V-4.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
60P, 2C KRISTOFERS VIGULIS 2013 50m ĶNSS 00:00:44;19 00:00:00;00 1
59P, 2C MARKS LARIONOVS 2013 50m SK GAUJA 00:00:49;84 00:00:05;65 2
60P, 3C MARKUSS ZĀLĪTIS 2013 50m ĶNSS 00:00:53;68 00:00:09;49 3
59P, 3C ALEKSANDRS KĻIMOVS 2014 50m PK Ogre 00:00:55;47 00:00:11;28 4
59P, 1C ANTON RAUDIV 2014 50m Vētra 00:01:00;13 00:00:15;94 5
59P, 4C SEMJONS RIBAKS 2014 50m Vētra 00:01:05;94 00:00:21;75 6
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (V-5.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
61P, 3C EGORS HUSNUDINOVS 2012 50m Vētra 00:00:57;94 00:00:00;00 1
61P, 2C NIKITA MIROŠINS 2012 50m Vētra 01:00:55;83 00:59:57;89 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (V-6.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
63P, 2C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:34;93 00:00:00;00 1
63P, 3C TOMASS VEINJERVS 2010 50m SST 00:00:45;69 00:00:10;76 2
62P, 3C MIROSLAVS GORKIJS 2010 50m ĶNSS 00:00:46;16 00:00:11;23 3
62P, 1C EDUARDS LEBEDEVS 2009 50m Vētra 01:00:42;63 01:00:07;70 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Tauriņstils-50m (V-7.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
64P, 1C IVANS AVENIŅŠ 2007 50m SST 00:00:31;10 00:00:00;00 1
64P, 3C OLEGS BOGAČENKOVS 2006 50m SST 00:00:32;15 00:00:01;50 2
64P, 4C RIČARDS BRENČS 2007 50m SST 00:00:32;22 00:00:01;12 3