Ātrais delfīns 2020
Starts: 16.02.2020 10:20:00  |  Pieteikšanās līdz: 14.02.2020 23:59:59
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·Medaļas·
Rezultāti distancēs:
Rezultāts distancē 100m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
73P, 3C JEGORS MIHAILOVS 2004 Mugura-100m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:05;21 00:00:00;00 1
72P, 1C DAINIS KUDRJAVCEVS 2004 Mugura-100m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:05;30 00:00:00;90 2
73P, 2C OĻEGS MIHAILOVS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:05;35 00:00:00;14 3
72P, 4C GERMANS ČILEKS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:06;22 00:00:00;10 4
86P, 2C PĀVELS KUDRJAVCEVS 2003 Brass-100m (V-V.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:09;56 00:00:03;35 5
72P, 2C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:10;20 00:00:04;99 6
84P, 3C ALEKSANDRS GREIŠKĀNS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:11;94 00:00:05;73 7
71P, 2C EMĪLS PASTARS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:13;38 00:00:07;17 8
70P, 1C KRISTERS REINIS CINIS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:13;47 00:00:07;26 9
68P, 3C ALICE LOCĀNE 2005 Mugura-100m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:14;84 00:00:08;63 10
84P, 1C GERMANS ČILEKS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:16;80 00:00:10;59 11
80P, 2C MAKSIMS REKSTENS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:01:17;44 00:00:11;23 12
68P, 1C EVELĪNA MILLERE 2005 Mugura-100m (S-IV.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:17;92 00:00:11;71 13
68P, 2C LIENE VIENTIESE 2005 Mugura-100m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:17;99 00:00:11;78 14
69P, 3C MAKSIMS REKSTENS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:01:18;12 00:00:12;91 15
69P, 1C KRISTAPS PAVĀRNIEKS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:18;19 00:00:12;98 16
85P, 2C JEGORS MIHAILOVS 2004 Brass-100m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:18;66 00:00:12;45 17
83P, 1C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:19;91 00:00:13;70 18
67P, 4C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;72 00:00:14;51 19
72P, 3C KRISS KRISTERS PAUPE 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;88 00:00:14;67 20
70P, 3C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:21;75 00:00:15;54 21
77P, 2C LAILA SLAIDE 2005 Brass-100m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:22;00 00:00:16;79 22
75P, 3C PETRA BAUMANE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Rīdzene OSC 00:01:22;44 00:00:16;23 23
70P, 2C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 Mugura-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:23;29 00:00:17;80 24
69P, 2C GUSTS VIĻKINS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:01:23;35 00:00:17;14 25
81P, 3C ROMĀNS VOROBJOVS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:24;12 00:00:18;91 26
80P, 4C SVETOZARS ŠIKINS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:25;47 00:00:19;26 27
78P, 2C SAMANTA KARAŠKEVICA 2003 Brass-100m (S-V.gr) Rīdzene OSC 00:01:25;94 00:00:19;73 28
77P, 1C ALICE LOCĀNE 2005 Brass-100m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:01:26;13 00:00:20;92 29
75P, 1C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:26;90 00:00:20;69 30
79P, 2C MAKSIMS KAGANS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:27;88 00:00:21;67 31
80P, 1C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:28;97 00:00:22;76 32
81P, 4C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:29;16 00:00:23;95 33
74P, 3C SABĪNE JUPATOVA 2006 Brass-100m (S-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:01:30;69 00:00:24;48 34
67P, 3C PAULA BRANTE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:31;31 00:00:25;10 35
80P, 3C ERLENDS NEIBERGS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:31;35 00:00:25;14 36
84P, 2C TOMASS KRAMAROVS 2004 Brass-100m (V-IV.gr) SST 00:01:32;38 00:00:26;17 37
82P, 3C RENATS MARGEVIČS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:01:33;30 00:00:27;90 38
82P, 4C AGRIS JANKUNS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:33;38 00:00:27;17 39
86P, 3C RALFS TOMS KANDERS 2003 Brass-100m (V-V.gr) Individuāli 00:01:35;12 00:00:29;91 40
82P, 2C RIHARDS ZINKEVIČŠ 2007 Brass-100m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:01:35;88 00:00:29;67 41
74P, 4C SABĪNE VIRSE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:36;75 00:00:30;54 42
67P, 1C KATRĪNA LAVRINOVIČA 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:37;81 00:00:31;60 43
67P, 2C MARTA LIETAVIETE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:38;70 00:00:32;49 44
85P, 3C TOMASS SIGATS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Olaines Sporta centrs 00:01:39;22 00:00:33;10 45
81P, 1C ARTURS GAVRILOVS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:01:41;19 00:00:35;98 46
75P, 2C ESTERE KĻAVIŅA 2007 Brass-100m (S-III.gr) SST 00:01:41;93 00:00:35;72 47
79P, 1C GUSTAVS TIMOFEJEVS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:42;40 00:00:36;19 48
76P, 2C ALEKSANDRA KURILOVA 2007 Brass-100m (S-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:42;88 00:00:36;67 49
71P, 3C JĀNIS TIMOFEJEVS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:44;30 00:00:38;90 50
83P, 3C MAKSIMS LAVRENTIKS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) SST 00:01:45;86 00:00:39;65 51
75P, 4C ANNA MARIJA PILĀTE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:46;75 00:00:40;54 52
74P, 1C KATRĪNA LAVRINOVIČA 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:47;78 00:00:42;57 53
79P, 3C JEGORS SAVEĻJEVS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:01:47;78 00:00:41;57 53
76P, 3C DARINA SUDNIKA 2007 Brass-100m (S-III.gr) SST 00:01:54;89 00:00:48;68 55
74P, 2C MARTA LIETAVIETE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:02:01;38 00:00:55;17 56
70P, 4C MARATS ASAFOVS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) SST 00:02:11;74 00:01:05;53 57
81P, 2C KĀRLIS VANAGS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Individuāli 01:01:39;10 01:00:33;89 58
79P, 4C ARTŪRS BIERANDS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 01:01:50;71 01:00:44;50 59
82P, 1C RALFS PAKALNS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 01:02:23;62 01:01:17;41 60
 
Rezultāts distancē 50m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
64P, 4C OĻEGS MIHAILOVS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:25;65 00:00:00;00 1
63P, 3C GERMANS ČILEKS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:26;12 00:00:00;47 2
65P, 2C JEGORS MIHAILOVS 2004 Krauls-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:26;18 00:00:00;53 3
61P, 2C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:27;38 00:00:01;73 4
66P, 2C ALEKSANDRS STIRĀNS 2002 Krauls-50m (V-V.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:27;38 00:00:01;73 4
96P, 4C GERMANS ČILEKS 2005 Delfins-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:27;65 00:00:01;00 6
54P, 1C VALĒRIJS SAMODUROVS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:27;88 00:00:01;23 7
56P, 4C KRISTERS REINIS CINIS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:28;30 00:00:02;65 8
62P, 2C ARTURS KONNOVS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:28;41 00:00:02;76 9
53P, 2C SAMANTA KARAŠKEVICA 2003 Krauls-50m (S-V.gr) Rīdzene OSC 00:00:28;51 00:00:02;86 10
97P, 4C OĻEGS MIHAILOVS 2005 Delfins-50m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:28;63 00:00:02;98 11
51P, 2C LIENE VIENTIESE 2005 Krauls-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:29;13 00:00:03;48 12
98P, 3C JEGORS MIHAILOVS 2004 Delfins-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:29;16 00:00:03;51 13
51P, 1C EVELĪNA MILLERE 2005 Krauls-50m (S-IV.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:29;27 00:00:03;62 14
58P, 1C ROMĀNS VOROBJOVS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:29;34 00:00:03;69 15
62P, 3C ROBERTS MARTINOVS 2004 Krauls-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:29;50 00:00:03;85 16
66P, 3C BRUNO VANAGS 2002 Krauls-50m (V-V.gr) Vētra 00:00:29;63 00:00:03;98 17
51P, 3C ALICE LOCĀNE 2005 Krauls-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:29;68 00:00:03;30 18
66P, 4C RALFS TOMS KANDERS 2003 Krauls-50m (V-V.gr) Individuāli 00:00:29;69 00:00:03;40 19
56P, 2C MAKSIMS REKSTENS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:00:30;10 00:00:04;45 20
49P, 2C PETRA BAUMANE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Rīdzene OSC 00:00:30;30 00:00:04;65 21
99P, 3C ALEKSANDRS STIRĀNS 2002 Delfins-50m (V-V.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:30;55 00:00:04;90 22
55P, 1C KRISTAPS PAVĀRNIEKS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:30;60 00:00:04;95 23
59P, 2C EMĪLS PASTARS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:30;69 00:00:04;40 24
92P, 1C VALĒRIJS SAMODUROVS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:30;69 00:00:05;40 24
47P, 4C KATRINA SAIDA 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:30;99 00:00:04;34 26
48P, 3C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:31;25 00:00:05;60 27
61P, 1C TIMOFEJS GOLOVENKOVS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:31;28 00:00:05;63 28
48P, 1C SABĪNE JUPATOVA 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:31;47 00:00:05;82 29
61P, 4C ANDREJS MIHAILOVS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:31;54 00:00:05;89 30
92P, 3C MAKSIMS KAGANS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:31;66 00:00:05;10 31
90P, 1C LIENE VIENTIESE 2005 Delfins-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:31;75 00:00:05;10 32
19P, 4C KRISTIĀNS UČKURONIS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:31;76 00:00:05;11 33
62P, 1C KRISS KRISTERS PAUPE 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:31;77 00:00:05;12 34
51P, 4C LAILA SLAIDE 2005 Krauls-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:31;81 00:00:05;16 35
58P, 4C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:31;90 00:00:05;25 36
93P, 4C KRISTERS REINIS CINIS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:31;94 00:00:05;29 37
64P, 1C MIHAILS MOZGA 2004 Krauls-50m (V-IV.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:32;20 00:00:06;55 38
64P, 2C TOMASS KRAMAROVS 2004 Krauls-50m (V-IV.gr) SST 00:00:32;25 00:00:06;60 39
63P, 4C ARTJOM AGAFONOVS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Vētra 00:00:32;38 00:00:06;73 40
55P, 4C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:32;59 00:00:06;94 41
96P, 3C ROBERTS MARTINOVS 2004 Delfins-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:32;59 00:00:06;94 41
47P, 3C EMĪLIJA PUĶĪTE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Kekavas novada sporta skola 00:00:32;68 00:00:06;30 43
60P, 3C IVANS AVENIŅŠ 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:32;86 00:00:07;21 44
88P, 3C PETRA BAUMANE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Rīdzene OSC 00:00:32;86 00:00:06;21 44
4P, 1C MADARA RĪBA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:32;94 00:00:06;29 46
48P, 2C SABĪNE VIRSE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:33;10 00:00:07;45 47
58P, 3C RIHARDS ZINKEVIČŠ 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:00:33;15 00:00:07;50 48
90P, 2C ALICE LOCĀNE 2005 Delfins-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:33;29 00:00:07;64 49
57P, 3C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:33;31 00:00:07;66 50
57P, 4C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:33;39 00:00:07;74 51
56P, 1C ALEKSANDRS BELOVS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:33;47 00:00:07;82 52
91P, 2C SAMANTA KARAŠKEVICA 2003 Delfins-50m (S-V.gr) Rīdzene OSC 00:00:33;54 00:00:07;89 53
96P, 2C ANDREJS MIHAILOVS 2005 Delfins-50m (V-IV.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:33;82 00:00:07;17 54
18P, 2C VIKTORS ROŠČĪNS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Rīdzene OSC 00:00:33;92 00:00:07;27 55
4P, 4C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:33;96 00:00:07;31 56
88P, 2C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:34;10 00:00:08;45 57
17P, 3C MAKSIMS BOBROVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:34;28 00:00:08;63 58
60P, 2C RENATS MARGEVIČS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Rīdzene OSC 00:00:34;30 00:00:08;65 59
7P, 4C BEATRISE BARANOVSKA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:34;38 00:00:08;73 60
49P, 3C ANNA MARIJA PILĀTE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:34;47 00:00:08;82 61
57P, 2C KĀRLIS VANAGS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Individuāli 00:00:34;47 00:00:08;82 61
54P, 4C JEGORS SAVEĻJEVS 2006 Krauls-50m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:34;52 00:00:08;87 63
87P, 4C SABĪNE JUPATOVA 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:34;94 00:00:08;29 64
48P, 4C ESTERE KĻAVIŅA 2007 Krauls-50m (S-III.gr) SST 00:00:35;00 00:00:09;35 65
16P, 3C ARTIS IRIŠINS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:35;16 00:00:09;51 66
94P, 3C EMĪLS PASTARS 2007 Delfins-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:35;16 00:00:09;51 66
18P, 1C SAVELIJS MROZOVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:35;25 00:00:09;60 68
64P, 3C EMILS ZUREVIČS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Vētra 00:00:35;28 00:00:09;63 69
8P, 2C SOFIJA PILĀTE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:35;46 00:00:09;81 70
92P, 4C KRISTAPS PAVĀRNIEKS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:35;50 00:00:09;85 71
94P, 2C ROMĀNS VOROBJOVS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:35;60 00:00:09;95 72
65P, 1C VIESTURS VILNIS EMERBERGS 2004 Krauls-50m (V-IV.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:35;60 00:00:09;95 72
87P, 3C EMĪLIJA PUĶĪTE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Kekavas novada sporta skola 00:00:35;76 00:00:09;11 74
7P, 1C IEVA PŪRIŅA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:35;78 00:00:09;13 75
50P, 1C ALEKSANDRA KURILOVA 2007 Krauls-50m (S-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:35;94 00:00:09;29 76
17P, 1C ARTJOMS KURMEĻOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:36;22 00:00:10;57 77
47P, 1C ELĪNA BRANTKALNE 2007 Krauls-50m (S-III.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:36;30 00:00:10;65 78
5P, 2C LĪVA KREICBERGA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:36;38 00:00:10;73 79
89P, 2C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:36;50 00:00:10;85 80
57P, 1C ARTURS GAVRILOVS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:36;51 00:00:10;86 81
8P, 3C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:36;62 00:00:10;97 82
50P, 2C KATE KALNIŅA 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:36;66 00:00:10;10 83
88P, 1C SABĪNE VIRSE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:36;84 00:00:10;19 84
90P, 3C LAILA SLAIDE 2005 Delfins-50m (S-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:36;91 00:00:10;26 85
98P, 2C TIMOFEJS GOLOVENKOVS 2005 Delfins-50m (V-IV.gr) Rīdzene OSC 00:00:37;10 00:00:11;45 86
93P, 3C ERLENDS NEIBERGS 2007 Delfins-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:37;19 00:00:11;54 87
5P, 1C VALĒRIJA FILIPPOVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:37;30 00:00:11;65 88
53P, 3C KARĪNA ERDMANE 2002 Krauls-50m (S-V.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:37;34 00:00:11;69 89
50P, 3C VALERIJA NAKOĻUŠKINA 2007 Krauls-50m (S-III.gr) Vētra 00:00:37;47 00:00:11;82 90
5P, 3C DANIELA KALVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Vētra 00:00:37;59 00:00:11;94 91
47P, 2C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 Krauls-50m (S-III.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:37;69 00:00:11;40 92
20P, 4C ADRIANS MALAFAJS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:37;71 00:00:11;60 93
56P, 3C BRAIENS BAŠKO 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:37;78 00:00:11;13 94
49P, 4C PAULA BRANTE 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:37;98 00:00:11;33 95
24P, 2C MADARA RĪBA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;27 00:00:12;62 96
59P, 1C RALFS PAKALNS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:38;31 00:00:12;66 97
34P, 2C KRISTIĀNS UČKURONIS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:38;38 00:00:12;73 98
33P, 1C MAKSIMS BOBROVS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;52 00:00:12;87 99
28P, 3C SOFIJA PILĀTE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:38;53 00:00:12;88 100
10P, 2C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;84 00:00:12;19 101
93P, 1C GUSTS VIĻKINS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:38;87 00:00:12;22 102
25P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;88 00:00:12;23 103
6P, 2C LAURA MIČULE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:38;88 00:00:13;23 103
93P, 2C ALEKSANDRS BELOVS 2007 Delfins-50m (V-III.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:38;88 00:00:13;23 103
94P, 1C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;90 00:00:12;25 106
20P, 2C ARSENIJS DONČENKO 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:38;91 00:00:12;26 107
62P, 4C ROBERTS BARANOVSKIS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:39;33 00:00:13;68 108
6P, 3C NIKOĻ KALVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Vētra 00:00:39;80 00:00:13;15 109
13P, 4C KRISTIANS KOVAĻS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:39;81 00:00:13;16 110
49P, 1C ELĪNA VILKENA 2006 Krauls-50m (S-III.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:39;84 00:00:13;19 111
13P, 3C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:39;91 00:00:13;26 112
2P, 4C LIVA ONCKULE 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:39;94 00:00:13;29 113
54P, 3C GUSTAVS TIMOFEJEVS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:40;19 00:00:14;54 114
91P, 3C KARĪNA ERDMANE 2002 Delfins-50m (S-V.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:40;25 00:00:14;60 115
32P, 1C ARTIS IRIŠINS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:40;26 00:00:14;61 116
1P, 2C BEATRISE LEJA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:40;32 00:00:14;67 117
27P, 3C BEATRISE BARANOVSKA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:40;43 00:00:14;78 118
99P, 2C BRUNO VANAGS 2002 Delfins-50m (V-V.gr) Vētra 00:00:40;63 00:00:14;98 119
24P, 4C MARGITA SIRSNIŅA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:40;66 00:00:14;10 120
3P, 3C VARVARA GURJEVA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:40;66 00:00:15;10 120
14P, 3C STEFANO SAMMUTS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:40;75 00:00:14;10 122
26P, 4C IEVA PŪRIŅA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:40;81 00:00:14;16 123
6P, 1C MADARA KALNIŅA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:40;93 00:00:14;28 124
88P, 4C ANNA MARIJA PILĀTE 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:41;22 00:00:15;57 125
97P, 1C MIHAILS MOZGA 2004 Delfins-50m (V-IV.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:41;30 00:00:15;65 126
37P, 2C MADARA RĪBA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:41;57 00:00:15;92 127
87P, 1C ELĪNA BRANTKALNE 2007 Delfins-50m (S-III.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:41;63 00:00:15;98 128
16P, 4C OTO BĒRZIŅŠ 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:41;68 00:00:15;30 129
25P, 4C LĪVA KREICBERGA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:41;81 00:00:15;16 130
33P, 2C EVERTS NEIBERGS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:41;98 00:00:15;33 131
16P, 2C TOMS SILIŅŠ 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Vētra 00:00:42;10 00:00:16;45 132
20P, 1C DMITRIJS RATNIKOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:42;35 00:00:16;70 133
59P, 3C JĀNIS TIMOFEJEVS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:42;47 00:00:16;82 134
12P, 2C TIMURS HODJUKS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:42;65 00:00:16;00 135
9P, 2C ADRIANA SEMJONOVA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:42;72 00:00:16;70 136
13P, 2C ZAHARS ČUGUNOVS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:42;76 00:00:16;11 137
32P, 3C ARTJOMS KURMEĻOVS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:42;84 00:00:16;19 138
4P, 3C KATRINA JANSONE 2009 Krauls-50m (S-II.gr) SST 00:00:42;90 00:00:16;25 139
1P, 4C EVELĪNA PAURIŅA 2011 Krauls-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:42;97 00:00:16;32 140
95P, 3C AGRIS JANKUNS 2006 Delfins-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:43;29 00:00:17;64 141
19P, 1C RŪDOLFS JANSONS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:43;53 00:00:17;88 142
18P, 3C MAKSIMS POĻITOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:43;63 00:00:17;98 143
44P, 4C EVERTS NEIBERGS 2009 Brass-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:43;78 00:00:17;13 144
8P, 1C JANA PIĻENKO 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:44;28 00:00:18;63 145
13P, 1C FRANCIS ŠIMANOVSKIS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:44;30 00:00:18;65 146
30P, 3C KRISTIANS KOVAĻS 2010 Mugura-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:44;31 00:00:18;66 147
89P, 1C KATE KALNIŅA 2006 Delfins-50m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:44;44 00:00:18;79 148
25P, 2C VALĒRIJA FILIPPOVA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:44;44 00:00:18;79 148
5P, 4C MIĻENA BUCKAJA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:44;59 00:00:18;94 150
44P, 3C ARTJOMS KURMEĻOVS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:44;60 00:00:18;95 151
34P, 4C ADRIANS MALAFAJS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:44;66 00:00:18;10 152
97P, 2C TOMASS KRAMAROVS 2004 Delfins-50m (V-IV.gr) SST 00:00:45;10 00:00:19;45 153
39P, 4C BEATRISE BARANOVSKA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:45;47 00:00:19;82 154
97P, 3C EMILS ZUREVIČS 2005 Delfins-50m (V-IV.gr) Vētra 00:00:45;53 00:00:19;88 155
1P, 3C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:45;70 00:00:19;50 156
17P, 2C EDUARDS ELSTS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Zepniekkalna peldbaseisns MAH 00:00:45;76 00:00:19;11 157
14P, 1C JEKABS GRANTS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Sk Gauja - Inčukalns 00:00:45;97 00:00:19;32 158
6P, 4C ANASTASIJA KOZIRKOVA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:46;15 00:00:20;50 159
7P, 2C JEKATERINA GOLOVINA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:46;54 00:00:20;89 160
40P, 1C SOFIJA PILĀTE 2008 Brass-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:47;15 00:00:21;50 161
37P, 4C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:47;31 00:00:21;66 162
37P, 3C MARGITA SIRSNIŅA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:47;60 00:00:21;95 163
31P, 3C STEFANO SAMMUTS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:47;68 00:00:21;30 164
10P, 1C MARKS GRIGORJEVS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:47;69 00:00:21;40 165
9P, 3C KSENIJA LOBZA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) SST 00:00:47;84 00:00:21;19 166
17P, 4C ARMANDS JANKUNS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:47;87 00:00:21;22 167
61P, 3C ARTŪRS ILSJĀNS 2005 Krauls-50m (V-IV.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:48;00 00:00:22;35 168
45P, 1C SAVELIJS MROZOVS 2009 Brass-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:48;00 00:00:22;35 168
23P, 3C VARVARA GURJEVA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:48;19 00:00:22;54 170
30P, 1C ZAHARS ČUGUNOVS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:48;24 00:00:22;59 171
40P, 2C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 Brass-50m (S-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:48;28 00:00:22;63 172
11P, 2C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:48;34 00:00:22;69 173
30P, 2C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Mugura-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:48;44 00:00:22;79 174
26P, 3C LAURA MIČULE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:48;50 00:00:22;85 175
22P, 3C EVELINA KRŪZE 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:48;69 00:00:22;40 176
27P, 4C JANA PIĻENKO 2009 Mugura-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:49;31 00:00:23;66 177
44P, 2C ARTIS IRIŠINS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:49;50 00:00:23;85 178
26P, 1C MIĻENA BUCKAJA 2009 Mugura-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:49;53 00:00:23;88 179
38P, 3C LĪVA KREICBERGA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:49;59 00:00:23;94 180
45P, 4C KRISTIĀNS UČKURONIS 2009 Brass-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:49;64 00:00:23;99 181
33P, 3C ARMANDS JANKUNS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:49;94 00:00:23;29 182
3P, 2C LEONORA NORKARKLE 2011 Krauls-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:50;35 00:00:24;70 183
24P, 1C ALISE OZOLA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) SST 00:00:50;38 00:00:24;73 184
38P, 1C VALĒRIJA FILIPPOVA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:50;44 00:00:24;79 185
26P, 2C MADARA KALNIŅA 2009 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;66 00:00:24;10 186
41P, 2C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:50;69 00:00:24;40 187
21P, 1C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;81 00:00:25;16 188
41P, 1C MARTINS GUSTAVS KALNIŅŠ 2010 Brass-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;81 00:00:24;16 188
14P, 2C VIKTORS ŠČUPAKS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:50;88 00:00:24;23 190
19P, 3C ARIPOVS DANIILS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:51;16 00:00:25;51 191
15P, 2C MAKSS JAVIČS 2012 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:51;20 00:00:25;55 192
29P, 1C MARTINS GUSTAVS KALNIŅŠ 2010 Mugura-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:51;59 00:00:25;94 193
38P, 2C KATRINA JANSONE 2009 Brass-50m (S-II.gr) SST 00:00:51;88 00:00:25;23 194
14P, 4C ALEKSEJS HESS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:51;89 00:00:25;24 195
16P, 1C MIHAILS VILIMS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:52;20 00:00:26;55 196
12P, 1C EDVARDS TIHANS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) SST 00:00:52;34 00:00:26;69 197
95P, 2C JĀNIS TIMOFEJEVS 2007 Delfins-50m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:52;40 00:00:26;75 198
35P, 4C EVELĪNA PAURIŅA 2011 Brass-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:52;44 00:00:26;79 199
43P, 3C KRISTIANS KOVAĻS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:52;48 00:00:26;83 200
10P, 3C DANS PERKONS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Vētra 00:00:52;56 00:00:26;91 201
11P, 1C NATANS VOLODINS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:52;91 00:00:26;26 202
31P, 2C VIKTORS ŠČUPAKS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:53;29 00:00:27;64 203
45P, 2C RŪDOLFS JANSONS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:53;47 00:00:27;82 204
29P, 2C MARKS GRIGORJEVS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:53;60 00:00:27;95 205
39P, 2C NIKOĻ KALVA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Vētra 00:00:53;70 00:00:27;50 206
3P, 4C DIĀNA KRAMAROVA 2011 Krauls-50m (S-I.gr) Vētra 00:00:54;16 00:00:28;51 207
39P, 1C MIĻENA BUCKAJA 2009 Brass-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:54;20 00:00:28;55 208
32P, 2C OTO BĒRZIŅŠ 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:54;66 00:00:28;10 209
42P, 1C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:54;80 00:00:28;15 210
12P, 4C JURIS ŠUTELIS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) SST 00:00:55;25 00:00:29;60 211
28P, 2C VIKTORIJA DORTANE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) SST 00:00:55;26 00:00:29;61 212
35P, 2C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 Brass-50m (S-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:55;40 00:00:29;75 213
12P, 3C LEO CARS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:55;44 00:00:29;79 214
42P, 2C TIMURS HODJUKS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Rēzeknes BJSS 00:00:56;00 00:00:30;35 215
43P, 2C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:56;10 00:00:30;45 216
27P, 1C JEKATERINA GOLOVINA 2009 Mugura-50m (S-II.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:00:56;10 00:00:30;45 216
38P, 4C DANIELA KALVA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Vētra 00:00:56;37 00:00:30;72 218
2P, 1C OKSANA STARČENKOVA 2011 Krauls-50m (S-I.gr) SST 00:00:56;50 00:00:30;85 219
42P, 3C JURIS ŠUTELIS 2010 Brass-50m (V-I.gr) SST 00:00:56;66 00:00:30;10 220
46P, 3C ARSENIJS DONČENKO 2008 Brass-50m (V-II.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:56;69 00:00:30;40 221
40P, 4C KSENIJA LOBZA 2008 Brass-50m (S-II.gr) SST 00:00:57;65 00:00:31;00 222
21P, 2C ELIZABETE KRUMIŅA 2011 Mugura-50m (S-I.gr) SST 00:00:57;79 00:00:31;14 223
25P, 3C KATRINA JANSONE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) SST 00:00:57;91 00:00:31;26 224
55P, 2C KIRILS REINIKS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:58;44 00:00:32;79 225
46P, 2C DMITRIJS RATNIKOVS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:00:58;55 00:00:32;90 226
37P, 1C ALISE OZOLA 2008 Brass-50m (S-II.gr) SST 00:00:58;87 00:00:32;22 227
41P, 4C NATANS VOLODINS 2011 Brass-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:00:59;60 00:00:33;95 228
32P, 4C EDUARDS ELSTS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) Zepniekkalna peldbaseisns MAH 00:01:00;50 00:00:34;85 229
40P, 3C ADRIANA SEMJONOVA 2009 Brass-50m (S-II.gr) Olaines Sporta centrs 00:01:00;72 00:00:34;70 230
29P, 4C LEO CARS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Sk Gauja - Salaspils 00:01:00;75 00:00:34;10 231
23P, 2C LEONORA NORKARKLE 2011 Mugura-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:00;91 00:00:34;26 232
15P, 3C ROBERTS MILLERS 2012 Krauls-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:01;31 00:00:35;66 233
20P, 3C MARK MARIJEVSKI 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Vētra 00:01:01;50 00:00:35;85 234
36P, 3C LIVA ONCKULE 2010 Brass-50m (S-I.gr) Vētra 00:01:01;78 00:00:35;13 235
42P, 4C FRANCIS ŠIMANOVSKIS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:02;23 00:00:36;58 236
21P, 3C MILANA POLUĻJAŠINA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:02;71 00:00:36;60 237
36P, 2C EVELINA KRŪZE 2010 Brass-50m (S-I.gr) Vētra 00:01:02;88 00:00:36;23 238
35P, 3C MILANA POLUĻJAŠINA 2010 Brass-50m (S-I.gr) Peldēšanas klubs OGRE 00:01:05;63 00:00:39;98 239
36P, 1C OKSANA STARČENKOVA 2011 Brass-50m (S-I.gr) SST 00:01:05;64 00:00:39;99 240
1P, 1C ŠARLOTE KUPREVICA 2013 Krauls-50m (S-I.gr) SST 00:01:05;81 00:00:39;16 241
11P, 3C ROBERTS KRŪKLIS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Vētra 00:01:07;59 00:00:41;94 242
44P, 1C MIHAILS VILIMS 2009 Brass-50m (V-II.gr) SST 00:01:07;67 00:00:41;20 243
2P, 2C ELIZAVETA JAKUŅINA 2011 Krauls-50m (S-I.gr) Zepniekkalna peldbaseisns MAH 00:01:12;63 00:00:46;98 244
18P, 4C EMĪLS DANCIS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Zepniekkalna peldbaseisns MAH 00:01:15;10 00:00:49;45 245
22P, 2C ELIZAVETA JAKUŅINA 2011 Mugura-50m (S-I.gr) Zepniekkalna peldbaseisns MAH 00:01:15;63 00:00:49;98 246
21P, 4C REBEKA KĻAVIŅA 2013 Mugura-50m (S-I.gr) SST 00:01:23;26 00:00:57;61 247
22P, 1C ALJONA ANDREEVA 2013 Mugura-50m (S-I.gr) SST 00:01:24;30 00:00:58;65 248
2P, 3C AMANDA OZOLA 2012 Krauls-50m (S-I.gr) Olaines Sporta centrs 00:01:27;22 00:01:01;57 249
55P, 3C ARTŪRS BIERANDS 2007 Krauls-50m (V-III.gr) Olaines Sporta centrs 01:00:41;97 01:00:15;32 250
87P, 2C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 Delfins-50m (S-III.gr) Sk Gauja - Salaspils 01:00:47;10 01:00:21;45 251
89P, 3C VALERIJA NAKOĻUŠKINA 2007 Delfins-50m (S-III.gr) Vētra 01:00:55;31 01:00:29;66 252