SPRINTER
 











Ātrais delfīns
Starts: 24.02.2019 10:20:00 Pieteikšanās līdz: 22.02.2019 22:00:00
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·Medaļas·
Rezultāti distancēs:
Rezultāts distancē 100m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
58P, 2C RAINERS LĪCIS LĪCĪTIS 2003 Krauls-100m (V-V.gr) Ādažu BJSS 00:00:58;37 00:00:00;00 1
57P, 4C ARVILS DAUKSTS 2003 Krauls-100m (V-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:00;21 00:00:01;84 2
49P, 1C EVA EVELĪNA KĻAVIŅA 2005 Krauls-100m (S-IV.gr) Delfīns 00:01:06;66 00:00:07;29 3
51P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:06;81 00:00:07;44 4
56P, 2C ELĪZA ZVĪGULE 2002 Krauls-100m (S-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:07;13 00:00:08;76 5
57P, 3C MIKS MURĀNS 2002 Krauls-100m (V-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:07;38 00:00:08;10 6
45P, 3C MAKSIMS KAGANS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:08;19 00:00:09;82 7
57P, 2C BRUNO VANAGS 2002 Krauls-100m (V-V.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:08;69 00:00:09;32 8
83P, 4C RAINERS LĪCIS LĪCĪTIS 2003 Mugura-100m (V-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:09;95 00:00:10;58 9
45P, 2C KRISTERS REINIS CINIS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:10;22 00:00:11;85 10
44P, 2C EMĪLS PASTARS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:10;58 00:00:11;21 11
56P, 3C MELĀNIJA PULLE 2002 Krauls-100m (S-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:11;12 00:00:12;75 12
46P, 3C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:12;11 00:00:13;74 13
83P, 1C ARVILS DAUKSTS 2003 Mugura-100m (V-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:12;17 00:00:13;80 14
54P, 2C RALFS POZŅAKS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:12;86 00:00:13;49 15
53P, 2C JURIJS TOPRAKS 2004 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:13;12 00:00:14;75 16
47P, 1C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:13;43 00:00:14;60 17
54P, 1C IVANS IVO NOVIKOVS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) Stopiņi 00:01:13;79 00:00:14;42 18
53P, 1C JĀNIS BABRIS 2004 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:14;15 00:00:15;78 19
58P, 1C RALFS TOMS KANDERS 2003 Krauls-100m (V-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:14;53 00:00:15;16 20
41P, 2C POĻINA VDOVINA 2006 Krauls-100m (S-III.gr) PK Ogre 00:01:14;98 00:00:15;61 21
46P, 2C OLAFS GLANENKO 2006 Krauls-100m (V-III.gr) Stopiņi 00:01:15;30 00:00:16;93 22
83P, 2C KRISTIANS KONSTANTINOVS 2002 Mugura-100m (V-V.gr) SST 00:01:15;40 00:00:16;30 23
52P, 2C EDVARDS LEISAVNIEKS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:15;62 00:00:16;25 24
43P, 3C ŠARLOTE VERDENHOFA 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Stopiņi 00:01:17;16 00:00:18;79 25
52P, 1C KRISTIĀNS RAINSKIS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:17;67 00:00:18;30 26
49P, 2C MADARA PAIDERE 2004 Krauls-100m (S-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:18;27 00:00:19;90 27
44P, 3C SVETOZARS ŠIKINS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:18;28 00:00:19;91 28
45P, 1C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:19;14 00:00:20;77 29
79P, 1C ELĪZA ZVĪGULE 2002 Mugura-100m (S-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:19;18 00:00:20;81 30
80P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:19;31 00:00:20;94 31
78P, 4C EMĪLS PASTARS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:19;52 00:00:20;15 32
47P, 3C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:19;64 00:00:20;27 33
49P, 3C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 Krauls-100m (S-IV.gr) PK Ogre 00:01:20;52 00:00:21;15 34
41P, 4C JOLANTA GLADIŠEVA 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Ridzene/ZPN 00:01:20;68 00:00:21;31 35
42P, 4C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;80 00:00:21;43 36
42P, 3C SABĪNE VIRSE 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;84 00:00:21;47 37
49P, 4C ALEKSANDRA ŽARKOVSKA 2004 Krauls-100m (S-IV.gr) Stopiņi 00:01:20;85 00:00:21;48 38
53P, 4C RAIVO DZENĪTIS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:20;97 00:00:21;60 39
74P, 4C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;34 00:00:22;97 40
56P, 1C ELĪZA DĀRTA KAULIŅA 2003 Krauls-100m (S-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;40 00:00:22;30 41
48P, 3C TOMASS MATUSEVIČS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) Stopiņi 00:01:21;87 00:00:22;50 42
51P, 2C DENISS BELOVS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:21;94 00:00:22;57 43
42P, 2C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;97 00:00:22;60 44
44P, 1C DOMINIKS BOETO 2007 Krauls-100m (V-III.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:22;65 00:00:23;28 45
54P, 3C KRISTIANS VJATKINS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:23;22 00:00:24;85 46
53P, 3C TOMAS KRAMAROVS 2004 Krauls-100m (V-IV.gr) SST 00:01:23;37 00:00:24;00 47
76P, 3C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:23;56 00:00:24;19 48
74P, 3C POĻINA VDOVINA 2006 Mugura-100m (S-III.gr) PK Ogre 00:01:23;60 00:00:24;23 49
77P, 2C KRISTERS REINIS CINIS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:23;66 00:00:24;29 50
82P, 2C JURIJS TOPRAKS 2004 Mugura-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:23;96 00:00:24;59 51
48P, 2C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:24;44 00:00:25;70 52
67P, 1C LAURA ANNA MATJUHINA 2005 Brass-100m (S-IV.gr) Ādažu BJSS 00:01:24;52 00:00:25;15 53
78P, 2C MAKSIMS KAGANS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:24;75 00:00:25;38 54
56P, 4C ANNIJA AVOTA 2003 Krauls-100m (S-V.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:24;80 00:00:25;43 55
83P, 3C MIKS MURĀNS 2002 Mugura-100m (V-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:24;93 00:00:25;56 56
51P, 1C ARTJOM AGAFONOVS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:25;28 00:00:26;91 57
73P, 2C EMĪLS RAMIŅŠ 2003 Brass-100m (V-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:25;93 00:00:26;56 58
43P, 2C PAULA BRANTE 2006 Krauls-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:26;50 00:00:27;13 59
52P, 3C EMĪLS ZUREVIČS 2005 Krauls-100m (V-IV.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:26;60 00:00:27;23 60
78P, 1C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:27;65 00:00:28;28 61
44P, 4C KĀRLIS VANAGS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) Individuāli 00:01:27;78 00:00:28;41 62
74P, 1C EMĪLIJA STĀMERE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:27;79 00:00:28;42 63
69P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:28;91 00:00:29;54 64
47P, 2C EDUARDS ĒDENS ČEPULIS 2006 Krauls-100m (V-III.gr) Gauja 00:01:28;97 00:00:29;60 65
42P, 1C ESTERE KĻAVIŅA 2007 Krauls-100m (S-III.gr) Stopiņi 00:01:29;17 00:00:30;80 66
72P, 2C ELĪZA ZVĪGULE 2002 Brass-100m (S-V.gr) Ādažu BJSS 00:01:29;66 00:00:30;29 67
58P, 3C KRISTIANS KAMŠS 2002 Krauls-100m (V-V.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:29;72 00:00:30;35 68
77P, 4C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:29;94 00:00:30;57 69
82P, 4C RALFS POZŅAKS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:30;39 00:00:31;20 70
57P, 1C DENISS TEREŠČUKS 2003 Krauls-100m (V-V.gr) Gauja 00:01:30;62 00:00:31;25 71
43P, 1C VIKTORIJA DRUGANOVA 2007 Krauls-100m (S-III.gr) Gauja 00:01:31;74 00:00:32;37 72
69P, 4C IVANS IVO NOVIKOVS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Stopiņi 00:01:31;75 00:00:32;38 73
73P, 3C RALFS TOMS KANDERS 2003 Brass-100m (V-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:31;90 00:00:32;53 74
79P, 3C ELĪZA DĀRTA KAULIŅA 2003 Mugura-100m (S-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:32;85 00:00:33;48 75
62P, 3C ŠARLOTE VERDENHOFA 2006 Brass-100m (S-III.gr) Stopiņi 00:01:32;97 00:00:33;60 76
81P, 3C RŪDOLFS GRIŽIBOVSKIS 2004 Mugura-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:33;22 00:00:34;85 77
80P, 2C EDVARDS LEISAVNIEKS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:33;50 00:00:34;13 78
59P, 3C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:34;10 00:00:35;73 79
79P, 2C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 Mugura-100m (S-IV.gr) PK Ogre 00:01:34;30 00:00:35;93 80
66P, 3C MAKSIMS KAGANS 2006 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:34;34 00:00:35;97 81
68P, 3C EVA EVELĪNA KĻAVIŅA 2005 Brass-100m (S-IV.gr) Delfīns 00:01:34;50 00:00:35;13 82
71P, 2C RŪDOLFS GRIŽIBOVSKIS 2004 Brass-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:34;53 00:00:35;16 83
82P, 1C KRISTIANS VJATKINS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:34;56 00:00:35;19 84
77P, 1C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:34;81 00:00:35;44 85
78P, 3C AGRIS JANKUNS 2006 Mugura-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:35;80 00:00:36;43 86
60P, 1C EMĪLIJA STĀMERE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:35;84 00:00:36;47 87
65P, 2C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:36;34 00:00:37;97 88
60P, 3C POĻINA VDOVINA 2006 Brass-100m (S-III.gr) PK Ogre 00:01:36;38 00:00:37;10 89
71P, 3C TOMAS KRAMAROVS 2004 Brass-100m (V-IV.gr) SST 00:01:36;60 00:00:37;23 90
64P, 3C OLAFS GLANENKO 2006 Brass-100m (V-III.gr) Stopiņi 00:01:37;12 00:00:38;75 91
66P, 4C RAIVO DZENĪTIS 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:37;79 00:00:38;42 92
75P, 1C VIKTORIJA DRUGANOVA 2007 Mugura-100m (S-III.gr) Gauja 00:01:38;48 00:00:39;11 93
63P, 2C AGRIS JANKUNS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:38;56 00:00:39;19 94
64P, 2C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:39;46 00:00:40;90 95
63P, 3C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:39;50 00:00:40;13 96
77P, 3C TOMASS MATUSEVIČS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) Stopiņi 00:01:39;60 00:00:40;23 97
80P, 1C ILJA ZOLOJEDOVS 2004 Mugura-100m (V-IV.gr) SST 00:01:39;70 00:00:40;33 98
81P, 2C VITALIJS RUSINOVS 2005 Mugura-100m (V-IV.gr) SST 00:01:39;81 00:00:40;44 99
76P, 1C RAIVO DZENĪTIS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:40;18 00:00:41;81 100
59P, 1C ANETE SULA 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;25 00:00:41;88 101
60P, 4C KATRĪNA ANNA LAVRINOVIČA 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;28 00:00:41;91 102
64P, 1C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 Brass-100m (V-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;38 00:00:41;10 103
72P, 3C MELĀNIJA PULLE 2002 Brass-100m (S-V.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;43 00:00:41;60 104
76P, 2C DOMINIKS BOETO 2007 Mugura-100m (V-III.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:41;15 00:00:42;78 105
62P, 2C SABĪNE VIRSE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:41;19 00:00:42;82 106
68P, 2C MARTA VARIKA 2004 Brass-100m (S-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:42;81 00:00:43;44 107
41P, 3C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 Krauls-100m (S-III.gr) Gauja 00:01:42;93 00:00:43;56 108
75P, 2C LĪVA ŠKUTĀNE 2007 Mugura-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:44;50 00:00:45;13 109
67P, 3C MADARA PAIDERE 2004 Brass-100m (S-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:44;91 00:00:45;54 110
67P, 2C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 Brass-100m (S-IV.gr) PK Ogre 00:01:44;94 00:00:45;57 111
65P, 3C SVETOZARS ŠIKINS 2006 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:45;25 00:00:46;88 112
61P, 3C PAULA BRANTE 2006 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:45;91 00:00:46;54 113
70P, 2C KRISTIĀNS RAINSKIS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:45;94 00:00:46;57 114
75P, 3C ODRIJA MILLE 2006 Mugura-100m (S-III.gr) SST 00:01:46;16 00:00:47;79 115
61P, 1C LĪVA ŠKUTĀNE 2007 Brass-100m (S-III.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:46;30 00:00:47;93 116
63P, 1C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 00:01:46;93 00:00:47;56 117
59P, 4C ESTERE KĻAVIŅA 2007 Brass-100m (S-III.gr) Stopiņi 00:01:48;31 00:00:49;94 118
70P, 1C ILJA ZOLOJEDOVS 2004 Brass-100m (V-IV.gr) SST 00:01:48;35 00:00:49;98 119
65P, 4C TOMASS MATUSEVIČS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Stopiņi 00:01:48;97 00:00:49;60 120
63P, 4C ARTŪRS GAVRILOVS 2007 Brass-100m (V-III.gr) Gauja 00:01:51;65 00:00:52;28 121
65P, 1C DOMINIKS BOETO 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:55;46 00:00:56;90 122
61P, 2C ODRIJA MILLE 2006 Brass-100m (S-III.gr) SST 00:01:55;56 00:00:56;19 123
69P, 1C DENISS BELOVS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) PK Ogre 00:01:58;47 00:00:59;10 124
59P, 2C ELIJA VETRA 2007 Brass-100m (S-III.gr) SST 00:01:59;30 00:01:00;93 125
74P, 2C ELIJA VETRA 2007 Mugura-100m (S-III.gr) SST 00:02:05;28 00:01:06;91 126
48P, 1C MARATS ASAFOVS 2007 Krauls-100m (V-III.gr) SST 00:02:10;86 00:01:11;49 127
76P, 4C MARATS ASAFOVS 2007 Mugura-100m (V-III.gr) SST 00:02:19;56 00:01:20;19 128
60P, 2C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 Brass-100m (S-III.gr) Gauja 00:02:34;78 00:01:35;41 129
66P, 1C EMĪLS PASTARS 2007 Brass-100m (V-III.gr) PK Ogre 01:01:37;11 01:00:38;74 130
70P, 3C VITALIJS RUSINOVS 2005 Brass-100m (V-IV.gr) SST 01:01:47;19 01:00:48;82 131
 
Rezultāts distancē 50m
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. V.gr. Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
7P, 2C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:33;90 00:00:00;00 1
6P, 2C ANABELLA VERŽBICKA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:34;14 00:00:00;24 2
11P, 4C ANDREJS GORDEJEVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:34;31 00:00:00;41 3
10P, 2C MADARA RĪBA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:35;72 00:00:01;82 4
10P, 3C SOFIJA PILĀTE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:35;94 00:00:01;40 5
16P, 2C SAVELIJS MOROZOVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:37;31 00:00:03;41 6
6P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:37;53 00:00:03;63 7
6P, 4C HANNA STĀMERE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:38;56 00:00:04;66 8
17P, 2C MATĪSS DIRVĒNS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Stopiņi 00:00:38;62 00:00:04;72 9
4P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:38;66 00:00:04;76 10
15P, 1C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:39;27 00:00:05;37 11
14P, 1C MIHAILS TOPRAKS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:39;42 00:00:05;52 12
8P, 2C IEVA PŪRIŅA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:39;65 00:00:05;75 13
36P, 4C ANDREJS GORDEJEVS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:39;79 00:00:05;89 14
8P, 3C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 Krauls-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:39;94 00:00:05;40 15
35P, 2C MADARA RĪBA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:40;30 00:00:06;40 16
9P, 2C LAURA DZENĪTE 2009 Krauls-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:40;42 00:00:06;52 17
13P, 3C KRISTAPS ČILIPĀNS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:40;47 00:00:06;57 18
9P, 3C POĻINA BIKOVA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Stopiņi 00:00:40;90 00:00:06;00 19
11P, 3C ALEKSANDRS FROLOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:41;19 00:00:07;29 20
13P, 2C HUGO HEINRIKSONS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:41;70 00:00:07;80 21
34P, 4C SOFIJA PILĀTE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:41;77 00:00:07;87 22
9P, 1C RAMONA SULA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:42;28 00:00:08;38 23
33P, 4C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:42;38 00:00:08;48 24
16P, 3C ROLANDS LAVRINOVIČŠ 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:42;75 00:00:08;85 25
1P, 4C LĪVA ONCKULE 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:43;54 00:00:09;64 26
7P, 4C LIENE AVOTIŅA 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Stopiņi 00:00:43;78 00:00:09;88 27
21P, 1C ANABELLA VERŽBICKA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:43;91 00:00:09;10 28
14P, 3C ILJA LEBEDEVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:44;37 00:00:10;47 29
22P, 1C MADARA RĪBA 2008 Brass-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:44;49 00:00:10;59 30
33P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:44;51 00:00:10;61 31
5P, 3C STEFANO SAMMUTS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:44;80 00:00:10;90 32
39P, 1C MATĪSS DIRVĒNS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Stopiņi 00:00:44;90 00:00:10;00 33
7P, 1C ALANA BERKULE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Gauja 00:00:45;23 00:00:11;33 34
10P, 1C MADARA MIHELSONE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:45;33 00:00:11;43 35
11P, 2C ALENS PIČUGINS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:45;53 00:00:11;63 36
1P, 3C ZETE REINGARDE 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Ogre 00:00:45;60 00:00:11;70 37
32P, 1C HANNA STĀMERE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:45;60 00:00:11;70 37
4P, 1C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:45;72 00:00:11;82 39
33P, 3C IEVA PŪRIŅA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:46;22 00:00:12;32 40
7P, 3C DANIELA KALVE 2008 Krauls-50m (S-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:46;28 00:00:12;38 41
16P, 1C KRISTAPS SUVČANS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:46;65 00:00:12;75 42
25P, 1C ROLANDS LAVRINOVIČŠ 2008 Brass-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:47;00 00:00:13;10 43
2P, 3C VARVARA GURJEVA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:47;56 00:00:13;66 44
12P, 4C EDUARDS BLATE 2009 Krauls-50m (V-II.gr) KAMBĪZE 00:00:47;66 00:00:13;76 45
36P, 3C SAVELIJS MOROZOVS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:47;69 00:00:13;79 46
31P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Mugura-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:47;94 00:00:13;40 47
21P, 3C HANNA STĀMERE 2008 Brass-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:48;34 00:00:14;44 48
25P, 3C KRISTAPS ČILIPĀNS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Ādažu BJSS 00:00:48;59 00:00:14;69 49
22P, 3C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 Brass-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:48;65 00:00:14;75 50
34P, 1C NIKOLA KALVE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:48;75 00:00:14;85 51
40P, 3C KRISTAPS SUVČANS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) SST 00:00:48;78 00:00:14;88 52
40P, 2C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:48;78 00:00:14;88 52
1P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:48;79 00:00:14;89 54
12P, 2C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:49;16 00:00:15;26 55
12P, 3C DANIILS PAVLOVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:49;30 00:00:15;40 56
34P, 2C LAURA DZENĪTE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:49;90 00:00:15;00 57
14P, 4C TIMURS LUBANS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:49;91 00:00:15;10 58
38P, 2C HUGO HEINRIKSONS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:50;00 00:00:16;10 59
12P, 1C ARMANDS JANKUNS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;18 00:00:16;28 60
4P, 4C DĀVIS BROKS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:50;30 00:00:16;40 61
35P, 3C POĻINA BIKOVA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Stopiņi 00:00:50;60 00:00:16;70 62
1P, 2C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;78 00:00:16;88 63
34P, 3C LIENE AVOTIŅA 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Stopiņi 00:00:50;84 00:00:16;94 64
32P, 3C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 Mugura-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:51;20 00:00:17;30 65
28P, 2C ZETE REINGARDE 2010 Mugura-50m (S-I.gr) PK Ogre 00:00:51;81 00:00:17;91 66
21P, 2C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 Brass-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:51;90 00:00:17;00 67
5P, 1C NATANS VOLODINS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:52;41 00:00:18;51 68
39P, 2C MIHAILS TOPRAKS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:52;50 00:00:18;60 69
2P, 2C BEATRISE LEJA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:52;53 00:00:18;63 70
15P, 3C MAKSIMS ALEKSEJEVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) Gauja 00:00:52;63 00:00:18;73 71
28P, 1C VARVARA GURJEVA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:52;79 00:00:18;89 72
37P, 2C ALENS PIČUGINS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:53;16 00:00:19;26 73
3P, 2C EVELĪNA KRŪZE 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:53;34 00:00:19;44 74
17P, 1C REINIS PENKA 2008 Krauls-50m (V-II.gr) Gauja 00:00:53;62 00:00:19;72 75
30P, 4C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Mugura-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:53;77 00:00:19;87 76
24P, 3C SAVELIJS MOROZOVS 2009 Brass-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:53;94 00:00:19;40 77
23P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 Brass-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:54;18 00:00:20;28 78
37P, 1C ARMANDS JANKUNS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:54;71 00:00:20;81 79
29P, 1C EVELĪNA KRŪZE 2010 Mugura-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:54;84 00:00:20;94 80
30P, 2C STEFANO SAMMUTS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:54;94 00:00:20;40 81
23P, 3C LAURA DZENĪTE 2009 Brass-50m (S-II.gr) PK Ogre 00:00:55;28 00:00:21;38 82
37P, 4C DANIILS PAVLOVS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:55;31 00:00:21;41 83
36P, 2C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) SST 00:00:55;65 00:00:21;75 84
29P, 3C LĪVA ONCKULE 2010 Mugura-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:00:55;69 00:00:21;79 85
32P, 2C ALANA BERKULE 2008 Mugura-50m (S-II.gr) Gauja 00:00:56;27 00:00:22;37 86
23P, 2C MADARA MIHELSONE 2008 Brass-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:56;88 00:00:22;98 87
22P, 2C RAMONA SULA 2008 Brass-50m (S-II.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:56;93 00:00:22;30 88
4P, 2C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 Krauls-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:57;34 00:00:23;44 89
26P, 3C MIHAILS TOPRAKS 2008 Brass-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:57;72 00:00:23;82 90
11P, 1C ANDREJS KRJUKOVS 2008 Krauls-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:57;80 00:00:23;90 91
20P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 Brass-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:00:57;85 00:00:23;95 92
25P, 4C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 Brass-50m (V-II.gr) SST 00:00:58;43 00:00:24;53 93
25P, 2C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 Brass-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:58;61 00:00:24;71 94
26P, 1C ALENS PIČUGINS 2008 Brass-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:00:58;67 00:00:24;77 95
40P, 1C TIMURS LUBANS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:58;81 00:00:24;91 96
13P, 1C EVANS ŠMEĻOVS 2009 Krauls-50m (V-II.gr) SST 00:00:58;94 00:00:24;40 97
27P, 2C ALISE ĻUBICKA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Gauja 00:00:59;27 00:00:25;37 98
3P, 3C SAMANTA ROZIŅA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:59;30 00:00:25;40 99
19P, 2C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 Brass-50m (V-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:00:59;31 00:00:25;41 100
36P, 1C ANDREJS KRJUKOVS 2008 Mugura-50m (V-II.gr) PK Vētra - Salaspils 00:00:59;87 00:00:25;97 101
31P, 1C NATANS VOLODINS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:01:00;31 00:00:26;41 102
28P, 3C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Ķekavas novada sporta skola 00:01:00;67 00:00:26;77 103
31P, 2C MARKS GRIGORJEVS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Gauja 00:01:00;88 00:00:26;98 104
19P, 1C ARTŪRS GONČARUKS 2010 Brass-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:01:01;00 00:00:27;10 105
20P, 2C STEFANO SAMMUTS 2011 Brass-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:01:01;60 00:00:27;70 106
15P, 4C KRISTAPS BABRA 2009 Krauls-50m (V-II.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:01;77 00:00:27;87 107
30P, 1C LEO CARS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Gauja 00:01:02;00 00:00:28;10 108
2P, 1C MARINA MARKINA 2010 Krauls-50m (S-I.gr) Stopiņi 00:01:02;53 00:00:28;63 109
18P, 3C LĪVA ONCKULE 2010 Brass-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:02;96 00:00:28;60 110
24P, 1C HUGO HEINRIKSONS 2009 Brass-50m (V-II.gr) PK Ogre 00:01:03;22 00:00:29;32 111
27P, 3C DIĀNA KRAMAROVA 2011 Mugura-50m (S-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:03;60 00:00:29;70 112
24P, 4C MAKSIMS POĻITOVS 2008 Brass-50m (V-II.gr) Gauja 00:01:03;90 00:00:29;00 113
37P, 3C IĻJA KOĻESNIKOVS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) Gauja 00:01:04;74 00:00:30;84 114
33P, 2C DANIELA VĒVERE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) SST 00:01:05;15 00:00:31;25 115
35P, 1C VIKTORIJA DORTANE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) SST 00:01:05;50 00:00:31;60 116
5P, 2C MARKS GRIGORJEVS 2011 Krauls-50m (V-I.gr) Gauja 00:01:06;21 00:00:32;31 117
29P, 2C MARINA MARKINA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) Stopiņi 00:01:07;20 00:00:33;30 118
19P, 3C NATANS VOLODINS 2011 Brass-50m (V-I.gr) PK Ogre 00:01:07;52 00:00:33;62 119
26P, 2C EVANS ŠMEĻOVS 2009 Brass-50m (V-II.gr) SST 00:01:07;63 00:00:33;73 120
21P, 4C DANIELA VĒVERE 2009 Brass-50m (S-II.gr) SST 00:01:09;14 00:00:35;24 121
32P, 4C AMĒLIJA BĀRENE 2009 Mugura-50m (S-II.gr) Stopiņi 00:01:14;00 00:00:40;10 122
31P, 4C VALERA VASIĻJEVS 2011 Mugura-50m (V-I.gr) Gauja 00:01:15;42 00:00:41;52 123
18P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 Brass-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 00:01:16;78 00:00:42;88 124
18P, 2C ZETE REINGARDE 2010 Brass-50m (S-I.gr) PK Ogre 00:01:18;13 00:00:44;23 125
3P, 1C DIĀNA KRAMAROVA 2011 Krauls-50m (S-I.gr) PK Vētra - Salaspils 00:01:20;71 00:00:46;81 126
27P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 Mugura-50m (S-I.gr) PK Vētra - Ogre 01:00:52;80 01:00:18;90 127
38P, 1C EVANS ŠMEĻOVS 2009 Mugura-50m (V-II.gr) SST 01:01:04;27 01:00:30;37 128
6P, 3C DANIELA VĒVERE 2009 Krauls-50m (S-II.gr) SST 01:01:10;20 01:00:36;30 129