SPRINTER
 











Ātrais delfīns
Starts: 24.02.2019 10:20:00 Pieteikšanās līdz: 22.02.2019 22:00:00
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·Medaļas·
Rezultāti vecumu grupās:
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (S-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
1P, 4C LĪVA ONCKULE 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:43;54 00:00:00;00 1
1P, 3C ZETE REINGARDE 2010 50m PK Ogre 00:00:45;60 00:00:02;60 2
2P, 3C VARVARA GURJEVA 2010 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:47;56 00:00:04;20 3
1P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:48;79 00:00:05;25 4
1P, 2C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;78 00:00:07;24 5
2P, 2C BEATRISE LEJA 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:52;53 00:00:08;99 6
3P, 2C EVELĪNA KRŪZE 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:53;34 00:00:09;80 7
3P, 3C SAMANTA ROZIŅA 2010 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:59;30 00:00:15;76 8
2P, 1C MARINA MARKINA 2010 50m Stopiņi 00:01:02;53 00:00:18;99 9
3P, 1C DIĀNA KRAMAROVA 2011 50m PK Vētra - Salaspils 00:01:20;71 00:00:37;17 10
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
4P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:38;66 00:00:00;00 1
5P, 3C STEFANO SAMMUTS 2011 50m PK Ogre 00:00:44;80 00:00:06;14 2
4P, 1C ARTŪRS GONČARUKS 2010 50m PK Ogre 00:00:45;72 00:00:07;60 3
4P, 4C DĀVIS BROKS 2010 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:50;30 00:00:11;64 4
5P, 1C NATANS VOLODINS 2011 50m PK Ogre 00:00:52;41 00:00:13;75 5
4P, 2C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:57;34 00:00:18;68 6
5P, 2C MARKS GRIGORJEVS 2011 50m Gauja 00:01:06;21 00:00:27;55 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (S-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
7P, 2C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 50m PK Ogre 00:00:33;90 00:00:00;00 1
6P, 2C ANABELLA VERŽBICKA 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:34;14 00:00:00;24 2
10P, 2C MADARA RĪBA 2008 50m PK Ogre 00:00:35;72 00:00:01;82 3
10P, 3C SOFIJA PILĀTE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:35;94 00:00:02;40 4
6P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 50m PK Ogre 00:00:37;53 00:00:03;63 5
6P, 4C HANNA STĀMERE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:38;56 00:00:04;66 6
8P, 2C IEVA PŪRIŅA 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:39;65 00:00:05;75 7
8P, 3C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 50m PK Ogre 00:00:39;94 00:00:06;40 8
9P, 2C LAURA DZENĪTE 2009 50m PK Ogre 00:00:40;42 00:00:06;52 9
9P, 3C POĻINA BIKOVA 2008 50m Stopiņi 00:00:40;90 00:00:07;00 10
9P, 1C RAMONA SULA 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:42;28 00:00:08;38 11
7P, 4C LIENE AVOTIŅA 2008 50m Stopiņi 00:00:43;78 00:00:09;88 12
7P, 1C ALANA BERKULE 2008 50m Gauja 00:00:45;23 00:00:11;33 13
10P, 1C MADARA MIHELSONE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:45;33 00:00:11;43 14
7P, 3C DANIELA KALVE 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:46;28 00:00:12;38 15
6P, 3C DANIELA VĒVERE 2009 50m SST 01:01:10;20 01:00:36;30 16
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-50m (V-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
11P, 4C ANDREJS GORDEJEVS 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:34;31 00:00:00;00 1
16P, 2C SAVELIJS MOROZOVS 2009 50m PK Ogre 00:00:37;31 00:00:03;00 2
17P, 2C MATĪSS DIRVĒNS 2008 50m Stopiņi 00:00:38;62 00:00:04;31 3
15P, 1C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 50m PK Ogre 00:00:39;27 00:00:04;96 4
14P, 1C MIHAILS TOPRAKS 2008 50m PK Ogre 00:00:39;42 00:00:05;11 5
13P, 3C KRISTAPS ČILIPĀNS 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:40;47 00:00:06;16 6
11P, 3C ALEKSANDRS FROLOVS 2008 50m SST 00:00:41;19 00:00:06;88 7
13P, 2C HUGO HEINRIKSONS 2009 50m PK Ogre 00:00:41;70 00:00:07;39 8
16P, 3C ROLANDS LAVRINOVIČŠ 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:42;75 00:00:08;44 9
14P, 3C ILJA LEBEDEVS 2009 50m SST 00:00:44;37 00:00:10;60 10
11P, 2C ALENS PIČUGINS 2008 50m PK Ogre 00:00:45;53 00:00:11;22 11
16P, 1C KRISTAPS SUVČANS 2008 50m SST 00:00:46;65 00:00:12;34 12
12P, 4C EDUARDS BLATE 2009 50m KAMBĪZE 00:00:47;66 00:00:13;35 13
12P, 2C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 50m SST 00:00:49;16 00:00:14;85 14
12P, 3C DANIILS PAVLOVS 2009 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:49;30 00:00:14;99 15
14P, 4C TIMURS LUBANS 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:49;91 00:00:15;60 16
12P, 1C ARMANDS JANKUNS 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:50;18 00:00:15;87 17
15P, 3C MAKSIMS ALEKSEJEVS 2009 50m Gauja 00:00:52;63 00:00:18;32 18
17P, 1C REINIS PENKA 2008 50m Gauja 00:00:53;62 00:00:19;31 19
11P, 1C ANDREJS KRJUKOVS 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:57;80 00:00:23;49 20
13P, 1C EVANS ŠMEĻOVS 2009 50m SST 00:00:58;94 00:00:24;63 21
15P, 4C KRISTAPS BABRA 2009 50m PK Vētra - Ogre 00:01:01;77 00:00:27;46 22
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (S-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
18P, 3C LĪVA ONCKULE 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:01:02;96 00:00:00;00 1
18P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:01:16;78 00:00:13;82 2
18P, 2C ZETE REINGARDE 2010 50m PK Ogre 00:01:18;13 00:00:15;17 3
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
20P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:57;85 00:00:00;00 1
19P, 2C JĀNIS LAVRINOVIČS 2010 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:59;31 00:00:01;46 2
19P, 1C ARTŪRS GONČARUKS 2010 50m PK Ogre 00:01:01;00 00:00:03;15 3
20P, 2C STEFANO SAMMUTS 2011 50m PK Ogre 00:01:01;60 00:00:03;75 4
19P, 3C NATANS VOLODINS 2011 50m PK Ogre 00:01:07;52 00:00:09;67 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (S-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
21P, 1C ANABELLA VERŽBICKA 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:43;91 00:00:00;00 1
22P, 1C MADARA RĪBA 2008 50m PK Ogre 00:00:44;49 00:00:00;58 2
21P, 3C HANNA STĀMERE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:48;34 00:00:04;43 3
22P, 3C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 50m PK Ogre 00:00:48;65 00:00:04;74 4
21P, 2C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 50m PK Ogre 00:00:51;90 00:00:07;99 5
23P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 50m PK Ogre 00:00:54;18 00:00:10;27 6
23P, 3C LAURA DZENĪTE 2009 50m PK Ogre 00:00:55;28 00:00:11;37 7
23P, 2C MADARA MIHELSONE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:56;88 00:00:12;97 8
22P, 2C RAMONA SULA 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:56;93 00:00:13;20 9
21P, 4C DANIELA VĒVERE 2009 50m SST 00:01:09;14 00:00:25;23 10
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-50m (V-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
25P, 1C ROLANDS LAVRINOVIČŠ 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:47;00 00:00:00;00 1
25P, 3C KRISTAPS ČILIPĀNS 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:48;59 00:00:01;59 2
24P, 3C SAVELIJS MOROZOVS 2009 50m PK Ogre 00:00:53;94 00:00:06;94 3
26P, 3C MIHAILS TOPRAKS 2008 50m PK Ogre 00:00:57;72 00:00:10;72 4
25P, 4C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 50m SST 00:00:58;43 00:00:11;43 5
25P, 2C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 50m PK Ogre 00:00:58;61 00:00:11;61 6
26P, 1C ALENS PIČUGINS 2008 50m PK Ogre 00:00:58;67 00:00:11;67 7
24P, 1C HUGO HEINRIKSONS 2009 50m PK Ogre 00:01:03;22 00:00:16;22 8
24P, 4C MAKSIMS POĻITOVS 2008 50m Gauja 00:01:03;90 00:00:16;90 9
26P, 2C EVANS ŠMEĻOVS 2009 50m SST 00:01:07;63 00:00:20;63 10
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (S-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
28P, 2C ZETE REINGARDE 2010 50m PK Ogre 00:00:51;81 00:00:00;00 1
28P, 1C VARVARA GURJEVA 2010 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:52;79 00:00:00;98 2
29P, 1C EVELĪNA KRŪZE 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:54;84 00:00:03;30 3
29P, 3C LĪVA ONCKULE 2010 50m PK Vētra - Ogre 00:00:55;69 00:00:03;88 4
27P, 2C ALISE ĻUBICKA 2010 50m Gauja 00:00:59;27 00:00:07;46 5
28P, 3C RĒZIJA ELIJA KALNIŅA 2010 50m Ķekavas novada sporta skola 00:01:00;67 00:00:08;86 6
27P, 3C DIĀNA KRAMAROVA 2011 50m PK Vētra - Salaspils 00:01:03;60 00:00:11;79 7
29P, 2C MARINA MARKINA 2010 50m Stopiņi 00:01:07;20 00:00:15;39 8
27P, 1C AMANDA FROLOVA 2010 50m PK Vētra - Ogre 01:00:52;80 01:00:00;99 9
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-I.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
31P, 3C MAKSIMILIANS KSENDZOVS 2010 50m PK Ogre 00:00:47;94 00:00:00;00 1
30P, 4C ARTŪRS GONČARUKS 2010 50m PK Ogre 00:00:53;77 00:00:05;83 2
30P, 2C STEFANO SAMMUTS 2011 50m PK Ogre 00:00:54;94 00:00:07;00 3
31P, 1C NATANS VOLODINS 2011 50m PK Ogre 00:01:00;31 00:00:12;37 4
31P, 2C MARKS GRIGORJEVS 2011 50m Gauja 00:01:00;88 00:00:12;94 5
30P, 1C LEO CARS 2011 50m Gauja 00:01:02;00 00:00:14;60 6
31P, 4C VALERA VASIĻJEVS 2011 50m Gauja 00:01:15;42 00:00:27;48 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (S-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
35P, 2C MADARA RĪBA 2008 50m PK Ogre 00:00:40;30 00:00:00;00 1
34P, 4C SOFIJA PILĀTE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:41;77 00:00:01;47 2
33P, 4C EMĪLIJA KRAUKLE 2008 50m PK Ogre 00:00:42;38 00:00:02;80 3
33P, 1C ARĪNA GOĻIKOVA 2008 50m PK Ogre 00:00:44;51 00:00:04;21 4
32P, 1C HANNA STĀMERE 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:45;60 00:00:05;30 5
33P, 3C IEVA PŪRIŅA 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:46;22 00:00:05;92 6
34P, 1C NIKOLA KALVE 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:48;75 00:00:08;45 7
34P, 2C LAURA DZENĪTE 2009 50m PK Ogre 00:00:49;90 00:00:09;60 8
35P, 3C POĻINA BIKOVA 2008 50m Stopiņi 00:00:50;60 00:00:10;30 9
34P, 3C LIENE AVOTIŅA 2008 50m Stopiņi 00:00:50;84 00:00:10;54 10
32P, 3C KAROLĪNA SAMMUTA 2009 50m PK Ogre 00:00:51;20 00:00:10;90 11
32P, 2C ALANA BERKULE 2008 50m Gauja 00:00:56;27 00:00:15;97 12
33P, 2C DANIELA VĒVERE 2009 50m SST 00:01:05;15 00:00:24;85 13
35P, 1C VIKTORIJA DORTANE 2009 50m SST 00:01:05;50 00:00:25;20 14
32P, 4C AMĒLIJA BĀRENE 2009 50m Stopiņi 00:01:14;00 00:00:33;70 15
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-50m (V-II.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
36P, 4C ANDREJS GORDEJEVS 2008 50m Ādažu BJSS 00:00:39;79 00:00:00;00 1
39P, 1C MATĪSS DIRVĒNS 2008 50m Stopiņi 00:00:44;90 00:00:05;11 2
36P, 3C SAVELIJS MOROZOVS 2009 50m PK Ogre 00:00:47;69 00:00:07;90 3
40P, 3C KRISTAPS SUVČANS 2008 50m SST 00:00:48;78 00:00:08;99 4
40P, 2C VLADIMIRS KUZNECOVS 2008 50m PK Ogre 00:00:48;78 00:00:08;99 4
38P, 2C HUGO HEINRIKSONS 2009 50m PK Ogre 00:00:50;00 00:00:10;21 6
39P, 2C MIHAILS TOPRAKS 2008 50m PK Ogre 00:00:52;50 00:00:12;71 7
37P, 2C ALENS PIČUGINS 2008 50m PK Ogre 00:00:53;16 00:00:13;37 8
37P, 1C ARMANDS JANKUNS 2008 50m Ķekavas novada sporta skola 00:00:54;71 00:00:14;92 9
37P, 4C DANIILS PAVLOVS 2009 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:55;31 00:00:15;52 10
36P, 2C DMITRIJS STARČENKOVS 2008 50m SST 00:00:55;65 00:00:15;86 11
40P, 1C TIMURS LUBANS 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:58;81 00:00:19;20 12
36P, 1C ANDREJS KRJUKOVS 2008 50m PK Vētra - Salaspils 00:00:59;87 00:00:20;80 13
37P, 3C IĻJA KOĻESNIKOVS 2009 50m Gauja 00:01:04;74 00:00:24;95 14
38P, 1C EVANS ŠMEĻOVS 2009 50m SST 01:01:04;27 01:00:24;48 15
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (S-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
41P, 2C POĻINA VDOVINA 2006 100m PK Ogre 00:01:14;98 00:00:00;00 1
43P, 3C ŠARLOTE VERDENHOFA 2006 100m Stopiņi 00:01:17;16 00:00:02;18 2
41P, 4C JOLANTA GLADIŠEVA 2006 100m Ridzene/ZPN 00:01:20;68 00:00:05;70 3
42P, 4C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;80 00:00:05;82 4
42P, 3C SABĪNE VIRSE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:20;84 00:00:05;86 5
42P, 2C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;97 00:00:06;99 6
43P, 2C PAULA BRANTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:26;50 00:00:11;52 7
42P, 1C ESTERE KĻAVIŅA 2007 100m Stopiņi 00:01:29;17 00:00:14;19 8
43P, 1C VIKTORIJA DRUGANOVA 2007 100m Gauja 00:01:31;74 00:00:16;76 9
41P, 3C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 100m Gauja 00:01:42;93 00:00:27;95 10
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (V-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
45P, 3C MAKSIMS KAGANS 2006 100m PK Ogre 00:01:08;19 00:00:00;00 1
45P, 2C KRISTERS REINIS CINIS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:10;22 00:00:02;30 2
44P, 2C EMĪLS PASTARS 2007 100m PK Ogre 00:01:10;58 00:00:02;39 3
46P, 3C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 100m PK Ogre 00:01:12;11 00:00:03;92 4
47P, 1C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 100m PK Ogre 00:01:13;43 00:00:05;24 5
46P, 2C OLAFS GLANENKO 2006 100m Stopiņi 00:01:15;30 00:00:07;11 6
44P, 3C SVETOZARS ŠIKINS 2006 100m PK Ogre 00:01:18;28 00:00:10;90 7
45P, 1C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 100m PK Ogre 00:01:19;14 00:00:10;95 8
47P, 3C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:19;64 00:00:11;45 9
53P, 4C RAIVO DZENĪTIS 2007 100m PK Ogre 00:01:20;97 00:00:12;78 10
48P, 3C TOMASS MATUSEVIČS 2007 100m Stopiņi 00:01:21;87 00:00:13;68 11
44P, 1C DOMINIKS BOETO 2007 100m PK Vētra - Salaspils 00:01:22;65 00:00:14;46 12
48P, 2C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 100m PK Ogre 00:01:24;44 00:00:16;25 13
44P, 4C KĀRLIS VANAGS 2007 100m Individuāli 00:01:27;78 00:00:19;59 14
47P, 2C EDUARDS ĒDENS ČEPULIS 2006 100m Gauja 00:01:28;97 00:00:20;78 15
48P, 1C MARATS ASAFOVS 2007 100m SST 00:02:10;86 00:01:02;67 16
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (S-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
49P, 1C EVA EVELĪNA KĻAVIŅA 2005 100m Delfīns 00:01:06;66 00:00:00;00 1
49P, 2C MADARA PAIDERE 2004 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:18;27 00:00:11;61 2
49P, 3C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 100m PK Ogre 00:01:20;52 00:00:13;86 3
49P, 4C ALEKSANDRA ŽARKOVSKA 2004 100m Stopiņi 00:01:20;85 00:00:14;19 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (V-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
51P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:06;81 00:00:00;00 1
54P, 2C RALFS POZŅAKS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:12;86 00:00:06;50 2
53P, 2C JURIJS TOPRAKS 2004 100m PK Ogre 00:01:13;12 00:00:06;31 3
54P, 1C IVANS IVO NOVIKOVS 2005 100m Stopiņi 00:01:13;79 00:00:06;98 4
53P, 1C JĀNIS BABRIS 2004 100m PK Vētra - Ogre 00:01:14;15 00:00:07;34 5
52P, 2C EDVARDS LEISAVNIEKS 2005 100m PK Ogre 00:01:15;62 00:00:08;81 6
52P, 1C KRISTIĀNS RAINSKIS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:17;67 00:00:10;86 7
51P, 2C DENISS BELOVS 2005 100m PK Ogre 00:01:21;94 00:00:15;13 8
54P, 3C KRISTIANS VJATKINS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:23;22 00:00:16;41 9
53P, 3C TOMAS KRAMAROVS 2004 100m SST 00:01:23;37 00:00:16;56 10
51P, 1C ARTJOM AGAFONOVS 2005 100m PK Vētra - Salaspils 00:01:25;28 00:00:18;47 11
52P, 3C EMĪLS ZUREVIČS 2005 100m PK Vētra - Salaspils 00:01:26;60 00:00:19;79 12
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (S-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
56P, 2C ELĪZA ZVĪGULE 2002 100m Ādažu BJSS 00:01:07;13 00:00:00;00 1
56P, 3C MELĀNIJA PULLE 2002 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:11;12 00:00:03;99 2
56P, 1C ELĪZA DĀRTA KAULIŅA 2003 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;40 00:00:14;27 3
56P, 4C ANNIJA AVOTA 2003 100m PK Vētra - Ogre 00:01:24;80 00:00:17;67 4
 
Rezultāts vecuma grupā "Krauls-100m (V-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
58P, 2C RAINERS LĪCIS LĪCĪTIS 2003 100m Ādažu BJSS 00:00:58;37 00:00:00;00 1
57P, 4C ARVILS DAUKSTS 2003 100m Ādažu BJSS 00:01:00;21 00:00:01;84 2
57P, 3C MIKS MURĀNS 2002 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:07;38 00:00:09;10 3
57P, 2C BRUNO VANAGS 2002 100m PK Vētra - Ogre 00:01:08;69 00:00:10;32 4
58P, 1C RALFS TOMS KANDERS 2003 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:14;53 00:00:16;16 5
58P, 3C KRISTIANS KAMŠS 2002 100m PK Vētra - Ogre 00:01:29;72 00:00:31;35 6
57P, 1C DENISS TEREŠČUKS 2003 100m Gauja 00:01:30;62 00:00:32;25 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (S-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
62P, 3C ŠARLOTE VERDENHOFA 2006 100m Stopiņi 00:01:32;97 00:00:00;00 1
59P, 3C ELĪNA ELIZABETE SAULĪTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:34;10 00:00:01;13 2
60P, 1C EMĪLIJA STĀMERE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:35;84 00:00:02;87 3
60P, 3C POĻINA VDOVINA 2006 100m PK Ogre 00:01:36;38 00:00:03;41 4
59P, 1C ANETE SULA 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;25 00:00:07;28 5
60P, 4C KATRĪNA ANNA LAVRINOVIČA 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;28 00:00:07;31 6
62P, 2C SABĪNE VIRSE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:41;19 00:00:08;22 7
61P, 3C PAULA BRANTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:45;91 00:00:12;94 8
61P, 1C LĪVA ŠKUTĀNE 2007 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:46;30 00:00:13;33 9
59P, 4C ESTERE KĻAVIŅA 2007 100m Stopiņi 00:01:48;31 00:00:15;34 10
61P, 2C ODRIJA MILLE 2006 100m SST 00:01:55;56 00:00:22;59 11
59P, 2C ELIJA VETRA 2007 100m SST 00:01:59;30 00:00:26;33 12
60P, 2C ALĪNA VASIĻJEVA 2007 100m Gauja 00:02:34;78 00:01:01;81 13
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (V-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
66P, 3C MAKSIMS KAGANS 2006 100m PK Ogre 00:01:34;34 00:00:00;00 1
65P, 2C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 100m PK Ogre 00:01:36;34 00:00:02;00 2
64P, 3C OLAFS GLANENKO 2006 100m Stopiņi 00:01:37;12 00:00:02;78 3
66P, 4C RAIVO DZENĪTIS 2007 100m PK Ogre 00:01:37;79 00:00:03;45 4
63P, 2C AGRIS JANKUNS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:38;56 00:00:04;22 5
64P, 2C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 100m PK Ogre 00:01:39;46 00:00:05;12 6
63P, 3C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 100m PK Ogre 00:01:39;50 00:00:05;16 7
64P, 1C KRISTIĀNS TIMOFEJEVS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;38 00:00:06;40 8
65P, 3C SVETOZARS ŠIKINS 2006 100m PK Ogre 00:01:45;25 00:00:10;91 9
63P, 1C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 100m PK Ogre 00:01:46;93 00:00:12;59 10
65P, 4C TOMASS MATUSEVIČS 2007 100m Stopiņi 00:01:48;97 00:00:14;63 11
63P, 4C ARTŪRS GAVRILOVS 2007 100m Gauja 00:01:51;65 00:00:17;31 12
65P, 1C DOMINIKS BOETO 2007 100m PK Vētra - Salaspils 00:01:55;46 00:00:21;12 13
66P, 1C EMĪLS PASTARS 2007 100m PK Ogre 01:01:37;11 01:00:02;77 14
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (S-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
67P, 1C LAURA ANNA MATJUHINA 2005 100m Ādažu BJSS 00:01:24;52 00:00:00;00 1
68P, 3C EVA EVELĪNA KĻAVIŅA 2005 100m Delfīns 00:01:34;50 00:00:09;98 2
68P, 2C MARTA VARIKA 2004 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:42;81 00:00:18;29 3
67P, 3C MADARA PAIDERE 2004 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:44;91 00:00:20;39 4
67P, 2C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 100m PK Ogre 00:01:44;94 00:00:20;42 5
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (V-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
69P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:28;91 00:00:00;00 1
69P, 4C IVANS IVO NOVIKOVS 2005 100m Stopiņi 00:01:31;75 00:00:02;84 2
71P, 2C RŪDOLFS GRIŽIBOVSKIS 2004 100m PK Ogre 00:01:34;53 00:00:05;62 3
71P, 3C TOMAS KRAMAROVS 2004 100m SST 00:01:36;60 00:00:07;69 4
70P, 2C KRISTIĀNS RAINSKIS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:45;94 00:00:17;30 5
70P, 1C ILJA ZOLOJEDOVS 2004 100m SST 00:01:48;35 00:00:19;44 6
69P, 1C DENISS BELOVS 2005 100m PK Ogre 00:01:58;47 00:00:29;56 7
70P, 3C VITALIJS RUSINOVS 2005 100m SST 01:01:47;19 01:00:18;28 8
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (S-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
72P, 2C ELĪZA ZVĪGULE 2002 100m Ādažu BJSS 00:01:29;66 00:00:00;00 1
72P, 3C MELĀNIJA PULLE 2002 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:40;43 00:00:10;77 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Brass-100m (V-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
73P, 2C EMĪLS RAMIŅŠ 2003 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:25;93 00:00:00;00 1
73P, 3C RALFS TOMS KANDERS 2003 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:31;90 00:00:05;97 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (S-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
74P, 4C KATRĪNA RUDZĪTE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:21;34 00:00:00;00 1
74P, 3C POĻINA VDOVINA 2006 100m PK Ogre 00:01:23;60 00:00:02;26 2
74P, 1C EMĪLIJA STĀMERE 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:27;79 00:00:06;45 3
75P, 1C VIKTORIJA DRUGANOVA 2007 100m Gauja 00:01:38;48 00:00:17;14 4
75P, 2C LĪVA ŠKUTĀNE 2007 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:44;50 00:00:23;16 5
75P, 3C ODRIJA MILLE 2006 100m SST 00:01:46;16 00:00:24;82 6
74P, 2C ELIJA VETRA 2007 100m SST 00:02:05;28 00:00:43;94 7
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (V-III.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
78P, 4C EMĪLS PASTARS 2007 100m PK Ogre 00:01:19;52 00:00:00;00 1
76P, 3C TOMS TOMASS PUZIREVSKIS 2007 100m PK Ogre 00:01:23;56 00:00:04;40 2
77P, 2C KRISTERS REINIS CINIS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:23;66 00:00:04;14 3
78P, 2C MAKSIMS KAGANS 2006 100m PK Ogre 00:01:24;75 00:00:05;23 4
78P, 1C ROLANDS PUTNIŅŠ 2007 100m PK Ogre 00:01:27;65 00:00:08;13 5
77P, 4C OĻEGS BOGAČENKOVS 2006 100m PK Ogre 00:01:29;94 00:00:10;42 6
77P, 1C DAVISLAVS PAŠKEVIČS 2007 100m PK Ogre 00:01:34;81 00:00:15;29 7
78P, 3C AGRIS JANKUNS 2006 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:35;80 00:00:16;28 8
77P, 3C TOMASS MATUSEVIČS 2007 100m Stopiņi 00:01:39;60 00:00:20;80 9
76P, 1C RAIVO DZENĪTIS 2007 100m PK Ogre 00:01:40;18 00:00:20;66 10
76P, 2C DOMINIKS BOETO 2007 100m PK Vētra - Salaspils 00:01:41;15 00:00:21;63 11
76P, 4C MARATS ASAFOVS 2007 100m SST 00:02:19;56 00:01:00;40 12
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (S-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
79P, 2C LUĪZE MARIJA VOLODKEVIČA 2005 100m PK Ogre 00:01:34;30 00:00:00;00 1
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (V-IV.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
80P, 3C KRISTERS ČĀMĀNS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:19;31 00:00:00;00 1
82P, 2C JURIJS TOPRAKS 2004 100m PK Ogre 00:01:23;96 00:00:04;65 2
82P, 4C RALFS POZŅAKS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:30;39 00:00:11;80 3
81P, 3C RŪDOLFS GRIŽIBOVSKIS 2004 100m PK Ogre 00:01:33;22 00:00:13;91 4
80P, 2C EDVARDS LEISAVNIEKS 2005 100m PK Ogre 00:01:33;50 00:00:14;19 5
82P, 1C KRISTIANS VJATKINS 2005 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:34;56 00:00:15;25 6
80P, 1C ILJA ZOLOJEDOVS 2004 100m SST 00:01:39;70 00:00:20;39 7
81P, 2C VITALIJS RUSINOVS 2005 100m SST 00:01:39;81 00:00:20;50 8
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (S-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
79P, 1C ELĪZA ZVĪGULE 2002 100m Ādažu BJSS 00:01:19;18 00:00:00;00 1
79P, 3C ELĪZA DĀRTA KAULIŅA 2003 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:32;85 00:00:13;67 2
 
Rezultāts vecuma grupā "Mugura-100m (V-V.gr)"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Rezultāts Starpība - Vieta
83P, 4C RAINERS LĪCIS LĪCĪTIS 2003 100m Ādažu BJSS 00:01:09;95 00:00:00;00 1
83P, 1C ARVILS DAUKSTS 2003 100m Ādažu BJSS 00:01:12;17 00:00:02;22 2
83P, 2C KRISTIANS KONSTANTINOVS 2002 100m SST 00:01:15;40 00:00:05;45 3
83P, 3C MIKS MURĀNS 2002 100m Ķekavas novada sporta skola 00:01:24;93 00:00:14;98 4